porno pictures adult faker vanessa pictures lindsay's nude

Sladké probuzení

Posted by: horys  :  Category: Klasika

Měl jsem přenádherný sen. Jako kdybych se dostal do sedmého nebe, a protože hezké věci se nemají tajit, rád bych se o něj s Vámi rozdělil. Byl jsem se svou vyvolenou v jejím pokojíku a jen jsme čekali až její sestra vyklidí pole. Netrvalo dlouho a zůstali jsme sami.

Číst více …

Poprvé a u jezera

Posted by: horys  :  Category: Klasika

[Klasika] Jmenuji se Tomáš, tenkrát mi bylo 17 let a byl jsem docela nezkušený. Ne, že bych se holkami nebavil, vždycky jsem měl hodně kamarádek, ale nikdy se to nedostalo moc daleko. Ten rok jsme měli s rodinou naplánovanou dovolenou u jednoho velkého jezera ve Španělsku.

Číst více …

Instalatér

Posted by: horys  :  Category: Gay, Úchylky

[Gay, Úchylky] Ahoj. Já jsem Marek. Je mi patnáct let, zrovna jsem nastoupil na učiliště pro budoucí instalatéry, když se mi stala taková podivná věc, o které vám teď řeknu. Abych se představil. Jak jsem již řekl, je mi patnáct, měřím 190 cm, mám černé krátké vlasy na ježka a hnědé oči.

Číst více …

Bouřlivá soulož

Posted by: horys  :  Category: Klasika

[Klasika] Když jsem vycházel z domova, bylo nebe úplně jasné a bez mráčku, ale na horách se počasí dokáže během několika minut obrátit úplně naruby. Ušel jsem sotva pár kilometrů, když se najednou zatáhlo, setmělo a spustil prudký liják. Divoké hřmění s pravou horskou ozvěnou se nejprve ozvalo z dálky, ale pak se přibližovalo neuvěřitelnou rychlostí a během několika minut obloha zfialověla blesky přímo nade mnou.

Číst více …

Sledoval jsem je tiše

Posted by: horys  :  Category: Lesby

[Lesby] Vrátil jsem se ten den domů ve výborné náladě a notně dřív než jsem měl. Doma nebyl nikdo, což mne překvapilo. Horko a shon udělali své, a tak jsem se šel vysprchovat. Byl jsem již hotový, když jsem uslyšel hlas mé manželky Jany dole na chodbě.

Číst více …

Narozeniny s robertkem

Posted by: horys  :  Category: Grůpáč

[Grůpáč] Dvě kamarádky Jana a Pavla si pozvaly jednoho letního dne své dva kamarády Petra a Martina k Janě domů, aby společně oslavili její narozeniny. Kluci přišli trochu později, protože sháněli nějaký zajímavý ale zároveň výjimečný dárek.

Číst více …

Matka s dcerou ve vlaku

Posted by: horys  :  Category: Grůpáč, Klasika

[Grůpáč, Klasika] Pavel si ustlal přidělené lehátko a polštář dal hlavou k chodbičce. Často jezdil spacími vozy a měl už své ustálené zvyky. Podíval se po připraveném lehátku a pomyslil si, kdo s ním asi bude trávit tuto noc. Komu patří ta zbývající lehátka? Vše měl připravené, a tak si šel ještě zakouřit. Číst více …

Richard

Posted by: horys  :  Category: Klasika

[Klasika] Ráno toho dne nezačalo zrovna příjemně. Probudilo mne neurvalé a protivné zvonění budíku, které mi dávalo jasně a neodbytně najevo, že musím vstát a odebrat se dobývat svůj chléb vezdejší do práce.

Číst více …

Pláž

Posted by: horys  :  Category: Klasika

[Klasika] Byl nádherný den, sluníčko zářilo z lehce zamlžené oblohy, až se v něm holé skály obklopující malou písečnou pláž třpytily jako drahokamy. Na mém plácku nebylo ani živáčka a bílý písek se leskl stejně jako vodní hladina.
Číst více …

Internát

Posted by: horys  :  Category: Klasika

[Klasika] Zivot na internate nemal chybu. Pravidelne v nocnych hodinach na televiznom rozvode sli filmy pre dospelych, co ocenili najma majitelia televizorov. Moj priatel Ondrej na izbe jeden mal, a tak sme casto vecer travili pozeranim na divoke filmy, pri ktorych sme casto neodolali, hladili sa a ovela viac sa nechali inspirovat.

Číst více …