Čau, jsem doma!“ vykřikl z předsíně a praštil taškou o zem. „Jakoby se to dalo přeslechnout,“ pomyslela si, dupe jako slon. Čím je starší, tím je s ním těžší pořízení. „Nějaké známky?“ zeptala se, když vtrhl do kuchyně a otevřel dvířka ledničky. Prásk – ozvaly se dveře za jeho zády, až sklo ve výplni zacinkalo.

Ten kluk se snad nikdy nenaučí zavírat na kliku. „Nějaké známky jsem se ptala, “ řekla důrazněji, ale bez jakéhokoliv účinku. Třískl dvířky od lednice, v ruce dobře půl metru dietního kabanosu.

Zaregistroval její vyčítavý pohled. „Oběd fakt dneska za nic nestál, “ řekl omluvně a zkousl se do uzeniny. A pak už mluvil a jedl zároveň: „Trója z němčiny. Na tak debilní jazyk to není špatné, si myslím, “ zašklebil se. „Nedalo se to žrát, ten oběd.“ „Broňku jak to mluvíš, “ hlesla. Jen se k ní nečekaně přitočil a vtiskl jí mastnou pusu na čelo. „Co bude k večeři?“ „Ten kabanos, “ vzdychla a položila knížku na stůl. „Měl by ses víc učit. Příští rok…“ Včas zahlédla jeho úmysl. „Nešahej na ni!“ vykřikla a odstrčila knihu z dosahu jeho mastných prstů. Stál nad ní a volnou rukou jí náhle sevřel ňadro. Plácla ho po ruce. „Nech toho!“ Neposlechl. Znovu vzal do dlaně její objemný těžký prs a jemně ho hnětl. A jako vždycky hned topořil v kalhotách. Vzrušovalo ji to, ale snažila se bránit. „Teď ne, Broňku, “ namítala téměř jako každé odpoledne. „Nemůžeš přece přijít ze školy a hned šoustat. “ Pustil její ňadro a začal si jednou rukou neobratně rozepínat kalhoty. „Mohl jsem jít sklukama do kina, ale…“ Marně zápasil se zadrhnutým zipem. „Ukaž nešiko, “ řekla mírně a sama ho rozepínala. Pomáhal jí kroucením boků stáhnout těsné džíny spolu s trenýrkami ke kolenům. „Měl jsi ve škole problémy?“ Přikývl a přistoupil k ní co nejtěsněji. Sledoval, jak bere do dlaní jeho světlý, polotuhý penis a vkládá si ho do úst. „Mám tě rád mami. “ Bleskově odtáhla hlavu z jeho klína. „Mockrát jsem tě prosila, abys mi takhle neříkal, “ pronesla důrazně. „Aspoň při šoustání ne, Bořku! Víš přece, že nejsem tvoje pravá máma…“ Znovu si zasunula chlapcův penis do pusy a jemně jej třela dlaněmi… Bylo jí už třicet, když si vzala stejně starého vdovce s dvouletým synem. Malý čertík Broněček… Když bylo Broňkovi osm, zůstal jeho otec viset v koženém opasku na betonovém sloupu vysokého napětí.

Běžná oprava se smrtelným následkem… Zůstali spolu sami. Chlapec se přestěhoval z pokoje do ložnice – bylo to prosté a samozřejmé řešení. Když mu bylo deset, poprvé našla na prostěradle stopy poluce. V noci s sebou neklidně házel trápen přebytkem energie, a tak mu občas rukou pomohla občas uvolnit přetlakovanou píšťalku. Zvykl si na to a ji stále více vzrušovaly horké, lepkavé kapky na pažích a vlhká ústa sající bradavku. O dva roky později se stali milenci… Tu noc byla hrozivá bouřka. Pevně k sobě tiskla polonahé, už jen napůl dětské tělo, ale on se chtěl chovat jako chlap. „Neboj mami, “ řekl. „Já tě ochráním. “ Cítila na stehně jeho každovečerní touhu. „Neboj mami,“ opakoval a nalehl na ni, vtiskl svá hubená kolena mezi její a ztopořený úd náhle vklouzl do živého masa.

Zůstali ležet jako zmrazení – oba překvapeni tím nečekaným spojením. Broňek se jí přisál k prsu, instinktivně přirazil zadeček a poprvé vypustil své sperma do teplé štěrbiny. Ráno ho navždy vykázala z ložnice. Odhodlání jí vydrželo do večera, kdy jí chlapec smutným pohledem obměkčil. Znovu se milovali. Chtěl ji i když měla menzes. Seděla v kuchyni na lavici, v krku penis svého nevlastního syna, který se stále ještě živil kabanosem a čekala na jeho výlev. „Rukou už ne, “ požádal ten šestnáctiletý klacek a vypjal se na špičky, vzrušený na nejvyšší míru.

Vzala ho tedy za hubený zadek a kmitáním jazyka na pulsujícím konci ocasu dovedla chlapce k výstřiku. Vždy znovu a znovu ji fascinovala kořeněná chuť čerstvého spermatu, kterým se v poslední době až neřestně často krmila. „Měl by ses učit, “ řekla později, ústa stále plná chuti a vůně lepkavého výměšku, v klínu neukojená žádost. „Jasně, vezmu si nějakou knížku do vany, “ souhlasil, až ji to překvapilo. „Hlavně tam nebuď zase dvě hodiny, celý se vymáčíš. “ To už stál v koupelně a roztáčel kohoutky.

„Najdi si nějakou holku, “ snažila se překřičet tekoucí vodu. Strčil hlavu do dveří kuchyně a zasmál se. „Vždyť víš, že si vezmu jen tebe. “ Zůstal ve vaně tak dlouho, dokud nedočetl detektivku. Dočetl knihu, vrátil se zpět k jedné erotické scéně a chvíli onanoval. Když vyšel zkoupelny jen ve froté ručníku, našel spící ženu v obýváku u zapnuté televize na květované pohovce. Přiklekl k jejímu klínu a vyhrnul jí sukni. Několik studených kapek ze špatně osušených vlasů jí dopadlo na obnažená stehna. Vzbudila se. Rozevřel její klín a shrnul kalhotky na stranu. Přisunula se k němu blíž. Pomalu do ní vnikl až po kořen. Dlouze a plynule jí šoustal, zkušení na svůj věk a v krátké chvíli ji uspokojil. Hned potom se však vytáhl a po kolenou spěchal k jejím ústům. Přijala těžký naběhlý penis do pusy, voněl mýdlem a její vlastní šťávou, zasunul se jí do krku mnohem hlouběji než kdy dřív, nemohla polykat a dusilo jí to množství voňavého masa. Vzal ji za hlavu a vypustil vřelou nálož ze svých zduřelých varlat přímo do hrdla.

Zvláštní láska
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..