Už nějakou dobu jsem si chodil pravidelně sázet do sázkové kanceláře Fortuny. Vždy, když tam byla ta přitažlivá, vtipkující zaměstnankyně.

136

Měla kratší hnědé vlasy, hnědé oči, nosila brýle a měla asi pár kilo nadváhy, ale právě tohle mne na ní rajcovalo. Ta její bezvadná prdel! Vždycky jsem si představoval, jak ji někdy po zavíračce přehnu vzadu přes stůl, budu jí to dělat zezadu a vždycky jak přirazím, tak to o tu prdel tak bezvadně pleskne. Těmito představami jsem se opájel asi dva měsíce, až jsem se rozhodl s tím něco udělat. Byla zrovna červnová vedra, a tak se člověk raději ztratil na koupaliště. Já však čekal na vhodnou příležitost a také se brzy dočkal. Za půl hodiny se mělo zavírat a byli jsem tam už jen tři a ona jen tak žertovně pronesla: “Tak co pánové? Kdo mi skočí pro zmrzlinu?”

Nikdo nereagoval. Ani já. Čekal jsem až ostatní odejdou, přistoupil k okénku a zeptal se: “Máte ještě chuť na tu zmrzlinu? Rád bych Vás na ni pozval.” “Hmmm, proč ne?” odpověděla a začala se zvedat k odchodu. Vyšel jsem ven a čekal, až ona zamkne. Pak jsme se odebrali do místní cukrárny. Zde jsme si oba dali zmrzlinový pohár. Seděli jsme a vykládali si o problémech a radostech celý večer a venku se již setmělo. Souhlasila tedy, abych ji doprovodil domů. Po cestě jsme šli kolem Fortuny a zde se to stalo. Vrhla se mi kolem krku, přitiskla na dveře a políbila. Já jí polibek opětoval a umístil své ruce na její tělo. Líbali jsme se tady nějakou chvíli, až mi pak ona pohlédla do očí, vytáhla z kapsy klíče a vtáhla dovnitř. Zde si mně položila na stůl, sundala si tričko, roztrhla to mé vejpůl a vrhla se na mě. Kousla mě do krku, nehty zaťala do mé hrudi a rozškrábla ji. Potom mi rukou zajela mezi nohy, rozepnula mi poklopec, nahmatala mého ptáka a začala ho masírovat. Po chvilce si klekla na zem před stůl, stáhla mi kalhoty, přistrčila si můj úd k ústům a začala ho kouřit. Vždy si ho strčila hluboko do úst, aby pak nechala vyklouznout špičku ven a zase ho nasála. Měla pusu jako vysavač a to i když jsem začal stříkat. Vsála to a spolykala do poslední kapičky!

Sama se nyní zvedla ze země, sundala si všechno co měla na sobě, lehla si zády na stůl a roztáhla nohy, jak to jen šlo. Já seskočil se stolu, chytil si čuráka do ruky a nasadil na okraj té její hustě ochlupený kundičky. Po té jsem ztěžka přirazil a za zase z ní vyklouzl. Nasadil jsem ho tedy do ní znovu, požil ruce dlaněmi na její kolena a začal se jimi přitahovat a odstrkovat. Zvyšoval co nejrychleji tempo a brzy se dostal do stavu plného nasazení. Šukal jsem ji jako o život, pot se ze mně lil a dech byl rychlý a těžký, jako bych právě běžel maratón. Zatnul jsem ale zuby a snažil se co nejvíce oddálit svůj orgasmus. Byl jsem již docela trénovaný, a tak jsem to ještě nějakou chvíli vydržel. Nakonec jsem ho z ní vytrhl a po pár pohybech rukou jí to nastříkal na bříško. Ona ještě ale hotová nebyla, a tak práce nebyla skončena. Klekl jsem si tedy před ni a začal sérií polibků na její dírku. Potom jsem jí spodním rtem přejel po poštěváčku a dlouze ho políbil. Nyní jsem přes něj projel palcem a pak i jazykem. Po té ho jazykem nějakou dobu lehce „škádlil”, načež jsem zahájil přejíždění po jeho celé délce sem a tam. A nakonec jsem ho uchopil mezi rty a nasál.

Přitom jsem dostal nápad. Vrazil jí do kundy ruku a při každém nasátí jí ji zasunul hluboko do ní. Toto jí stačilo a za chvíli byla hotová. Po tomto jsme se mlčky oblékli a odešli. Od té doby jsem již Fortunu navštívil pouze jako zákazník.

Fortuna
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..