Přestože mi bylo v té době už čtyřiadvacet, bydlela jsem pořád ještě doma u rodičů. A musím přiznat, že to bylo čím dál náročnější. Moji rodiče jsou sice hodní a tolerantní, přesto jsem ale zatoužila po soukromí. Chtěla jsem se zkrátka postavit na vlastní nohy. A teď se mi to tedy podařilo!

1187148062_30
Ještě ani nestačil oschnout inkoust na nájemní smlouvě, když jsem si do bytu nastěhovala matraci, stůl a pár židlí. Potom jsem na velká okna vedoucí na ulici zavěsila jako záclony čistá prostěradla. Nový pro mě nebyl jen pocit, že jsem konečně ve vlastním bytě. Také čtvrť, kam jsem se nastěhovala, na mě působila docela jiným dojmem než sídliště, kde jsem tak dlouho žila. Na ulicích byly spousty lidí, všude vládl čilý provoz, z kaváren a restaurací zněla hudba, kameloti a pouliční prodavači zmrzliny se navzájem melodicky překřikovali. Ulice voněla vodou z kropících vozů. Zdálo se mi, že jsem dobrodruh, který se vydal prozkoumávat neznámé kraje, když jsem se potulovala po ulicích, zcela přemožena čerstvě nabytou svobodou. Seznámila jsem se postupně se všemi majiteli zdejších obchůdků a spřátelila se s hosty různých kaváren. Kamarády jsem našla dokonce i v malé pizzerii, kam jsem si chodila kupovat skromnou večeři, protože jsem neměla nádobí, dokonce ani vařič.

Michal byl opravdu hezký mládenec. Netvářil se nijak povýšeně, mile se usmíval a se zákazníky jednal vlídně. V očích měl však ten nejsmyslnější výraz, jaký jsem kdy u nějakého mužského viděla, a dovedl se podívat na ženu tak, že rázem zrudla až po kořínky vlasů a zasvědilo ji žádostí po celém těle. Jedla jsem pizzu a salát jak k snídani, tak i k večeři. Úpravy bytu postupovaly jen pomalu, i když se u mě často zastavovali přátelé a známí, aby mi pomohli. Tedy alespoň ze začátku. Když však viděli, kolik práce v bytě ještě zbývá, většinou rychle odpadli po pár dnech. Nakonec jsem zůstala sama na všechno to strhávání tapet, škrabání zdí, malování, tapetování a vím já co ještě. Možná právě proto se mě jednou večer, když jsem se zase zastavila v pizzerii, Michal zeptal, jestli se můj kadeřník nezbláznil. Vyděšeně jsem se na něj podívala, celá jsem strnula a po těle se mi šířil chvějivý neklid. Vzápětí jsem si přiložila k očím jednu kadeř mé dlouhé tmavé hřívy a prohlédla si ji. Vždycky jsem měla dojem, že vypadám jako cukrová panenka, a ani vteřinu jsem o tom nezapochybovala, ale teď jsem stála před klukem, po němž jsem toužila jako žíznící květina po kapce rosy a on mi říkal, že mám nějakou vadu na kráse. V tom se Michal zachechtal, když viděl, jak se tvářím zaraženě, a vysvětlil mi, že vypadám, jako bych si chtěla odbarvit vlasy malířskou hlinkou. V zrcadle to tak opravdu vypadalo. “Tím jsem ti chtěl jenom říct, že by sis neměla barvit vlasy nabílo”, řekl s úsměvem a vzápětí svůdně zamrkal a dodal, že se mu stejně víc líbí tmavovlásky. Bylo mi najednou opojně lehko, jako by mi po kůži stékalo perlivé šampaňské a tenhle příval citu mě natolik zmohl, že jsem vyprskla úlevným smíchem, který možná zněl i trochu hystericky. Koketně jsem se prohýbala a vystavovala své tělo jeho lačným pohledům. Dívala jsem se na něj a v očích mi plál stepní požár, o němž jsem doufala, že se přenese i na můj protějšek. Hrozně mě potěšilo, když jsem si všimla, že se tentokrát lehce začervenal i on. Zatvářil se trochu rozpačitě a prohlásil, že mě lituje, když si musím všechno dělat sama. Od něj to samozřejmě znělo dost dvojsmyslně. “Hele, co kdybych k tobě zaskočil a pomohl ti?”, vyhrkl zničehonic. Zabalil mi jídlo, podal mi je přes pult a řekl, že se zakrátko uvidíme.

Jenže dny plynuly a Michal se k ničemu neměl. Jako by dočista zapomněl na svůj slib. Byla jsem z toho celá zoufalá, když v tom jednou ráno stál zničehonic přede dveřmi mého bytu. Právě jsem vylezla z pod sprchy, a tak jsem byla úžasně svěží, vymydlená a báječně voňavá. Pozpěvovala jsem si na celou koupelnu, přejížděla jsem si chvíli fénem po mokrých vlasech a pak jsem vklouzla do bílého overalu, který jsem si nedávno koupila za pár korun v jednom sekáči. V tom někdo zazvonil. Proběhla jsem předsíní a přestože jsem vypadala trochu neohrabaně a podivně v té nově koupené kombinéze, cítila jsem se v ní docela atraktivní a sexy. Otevřela jsem a ohromeně jsem vyjekla, když jsem uviděla Michala. Stál na chodbě také v jakémsi bílém overalu, který mohl klidně sloužit jako pyžamo a v ruce držel balíček. Šířil kolem sebe báječnou vůni a v druhé ruce svíral papírovou tašku, z níž vyčuhovalo několik štětců a láhev koly. Obdařil mě jedním ze svých smyslných úsměvů, které jsem tak důvěrně znala a naklonil hlavu trochu ke straně. “Ahojky”, řekl. Doufám, že jsi ještě nesnídala, protože jsem ti přinesl pizzu. Donáška až do domu, jak se říká. Ustoupila jsem stranou a pustila ho dovnitř. Řekl mi, že má dnes volno, a tak že se rozhodl splnit svůj slib a pomoci mi s malováním. Ještě se ale stavil v pizzerii, abychom měli nějakou svačinku. Šel za mnou do kuchyně a chrlil na mě větu za větou. Byl prostě k nezastavení. Rozbušilo se mi srdce tak, že jsem si musela v kuchyni sednout ke stolu. Pořád ještě jsem se nemohla vzpamatovat z překvapení, a tak jsem ho jen otupěle sledovala, jak vykládá věci na stůl a neustále švitoří. Najedli jsme se a použili při tom příbor králů. Zalili jsme pizzu trochou koly a Michal mi vyprávěl, že studuje na vysoké chemii, že si ale musí po večerech přivydělávat, aby měl vůbec na živobytí. Poslouchala jsem ho a jen jsem přikyvovala. Nemusela jsem se mu svěřovat s tím, že studuju zubní lékařství, protože to už jsem mu dávno řekla, když jsem stála u něj v pizzerii a čekala, až mi zabalí jídlo.

S údivem jsem si všimla, jaký má jeho mazlivý, příjemný hlas obrovský vliv na mé tělo. Jako by je neviditelně laskal. Bradavky mi ztuhly a třely se o hrubé sukno overalu a mozek mi vystřeloval neklamné signály do klína, v němž to začalo nedočkavě pulzovat chtíčem. Jenže teď nebyl čas na milování, ale na práci. Alespoň on se tvářil, že mu o nic jiného nejde. Jakmile jsme dojedli poslední
drobty shrnuté ze stolu, zmuchlal krabici a hodil ji do odpadkového koše. Na pusu jako by si dal zámek a chopil se štětky. Malovali jsme v jednom kuse asi hodinu, když Michal najednou popadl ručník, strhl si respirátor z úst, otřel si pot z obličeje a hodil mi ručník nazpět. Zasmála jsem se a hravě jsem ho zachytila. V tom jsme se spolu nechtěně srazili. Vzal mě za ruku a přitáhl si ji ke rtům. Cítila jsem, jak mi jeho dech ovanul dlaň jako vlahý větřík, zavřela jsem oči a vklouzla mu do náruče, přisála jsem se svými ústy k jeho rtům, pronikla jsem dovnitř jazykem jako útočící mambou a celým mým tělem se rozlévaly vlny dlouho zadržované slasti. Zabořila jsem prsty do jeho blonďaté hřívy, jako bych se bála, že mi uteče, a najednou jsem měla pocit, že se pode mnou propadá podlaha, když mi chtivýma rukama rozepnul overal a vrhl se na moje pevná ňadra. Začal je vláčně, ale náruživě masírovat. Tiskla jsem ho k sobě ze všech sil.

Pak jsem ho přestala tahat za vlasy a rozepnula jsem mu chvatně jeho overal. Ucítila jsem na bradě jeho rty, pomalu mi jimi klouzal dolů po hrdle k prsům. Chvíli je krouživými pohyby jazyka lehce olizoval, než se přisál k jedné mé ztvrdlé rozince. Současně mi oběma rukama skoro až nemotorně rozepínal poslední knoflíky overalu. Tiše zasténal, když zjistil, že na sobě nemám kalhotky. Než jsem se nadála, sevřel mě oběma rukama v pase, vyzvedl mě na kuchyňský pult, posadil mě a roztáhl mi nohy. Před očima měl mou dosud neprobádanou jeskyňku, která se mu leskla vyzývavě vstříc v letním ranním sluníčku. Zvrátila jsem hlavu a přidušeně jsem zakvílela, když se jeho jazyk dotkl mého citlivého knolíčku. Horlivě mi ho začal lízat, jako když dítě líže polárku. Najednou jsem opět stála na zemi a jeho neodbytné rty se přisávaly k mým, zatímco k podbřišku se mi tiskl jeho tvrdý, roztoužený úd. Přejela jsem rukou po obrovské bouli na jeho overalu, polaskala jsem jeho ztopořené mužství v celé jeho úctyhodné délce, sedla jsem si na bobek, nemotorně jsem rozepnula knoflíky a vypustila jeho hrdě vzpřímeného ptáka z klece ven. Vyzývavě se mi zatřepetal jen několik centimetrů od obličeje, jako by němě škemral, abych si ho vzala do pusy. Neodolala jsem a vyhověla mu.

Moje rty se lačně sevřely kolem Michalova bucharu, dráždivě jsem po něm přejížděla jazykem a nemohla jsem se ho nabažit. Byla jsem jako moucha, která usedne na lízátko a neví, kdy s tou sladkostí přestat. Michal mě popadl za hlavu a jezdil si jí rytmicky na svém báječném hřebci, který střídavě mizel v mé vlhké pusince a zase z ní lesknoucí se slinami vyjížděl. Vzpínal se a kroutil jako úhoř. Naše pohyby byly dokonale sladěné, vypadalo to, jako bychom spolu baletili, vedeni zkušeným choreografem, přizpůsobovali jsme se jeden druhému, jako bychom se byli domluvili předem. Po chvíli jsem se jen násilím přinutila odtrhnout od té horké sladkosti, vstala jsem a Michal mě sevřel v náruči. Vzápětí mě otočil a polechtal mě svým mokrým údem na pevných půlkách. Dráždivě mi jím jezdil mezi stehny sem tam, jeho brunátný žalud se mazlil s mou štěrbinkou a tu a tam se otřel i o ztopořený poštěváček. Opět mě popadl v bocích, přenesl mě k matraci a položil mě tak, abych byla obrácená zády k jeho obličeji. Jednou rukou mi laskal půlky, občas je láskyplně poplácal, a pak mi vjel oběma rukama mezi stehna a rozevřel je. Vyrazila jsem ze sebe táhlé zanaříkání, když zavedl svůj kůl k mé štěrbince a začal se trhaně prodírat do mé úzké jeskyňky, která se napínala k prasknutí. Lehce jsem se chvěla, když pronikal čím dál hloub, a cítila jsem, jak mi po stehnech stékají stružky vlastní milostné šťávy.

Když se Michal ocitl až na dně mé studánky, začal mě pomalu, vláčně šoustat. Klečela jsem a vzpírala se proti němu, zatímco on mi laskal a poplácával povzbudivě půlky. Stejně rychle jako mě dostal do téhle polohy, se ze mě nečekaně vytáhl, překulil mě na záda, zvedl mi nohy co nejvýš, strhl mi overal z kotníků, schumlal ho, podložil mi ho pod zadeček jako polštářek roztáhl mi stehna. Popadl mě za ruce a přiložil je k mým ňadrům, jako by mi chtěl naznačit, co mám dělat, a pak mi do skuliny mezi melounky zasunul svůj lesklý brunátný ocas. Jezdil jím sem tam a vychutnával pohled na krví nalitý žalud, který střídavě vykukoval a mizel mezi mými prsy, než se konečně nabažil, posunul se blíž a zabimbal mi svým tlustým klackem o rty. Otevřela jsem ochotně pusu a vpustila ho dovnitř. S mlasknutím jsem si ho vsála do sebe a přejížděla jsem si oběma rukama po těle třesoucím se žádostí. Hnětla jsem si netrpělivě pulzující poštěváček ve stejném rytmu, v jakém jsem kouřila Michalův buchar. V tom jsem ucítila v puse několik slastných kapek. Přidušeně jsem se ho zeptala, jestli už bude, a on se ze mě rychle vytáhl. Obličej se mu celý zkřivil námahou, s jakou se snažil potlačit slastný vrchol a trvalo mu dlouho, než zase ovládl své city. Když se uspokojil, vzepřel se na dlaních, na kolenou a na prstech nohou a třel se svým kůlem o mou svatyňku, která nyní už neprahla po ničem jiném, než aby do ní znovu pronikl.

Dál jsem se mazlila prsty se svým ztvrdlým třapečkem, projížděla jsem si škvírku a roztahovala závojíčky. Abych Michalovi ukázala, jak jsem už celá rozpálená a nadržená, zasunula jsem si do pičky jeden prst a usilovně jsem si jím v ní jezdila, až to mlaskalo. Michal chvíli oněměle přihlížel tomuto vzrušujícímu výjevu, který se odehrával přímo před jeho očima, než nakonec neodolal a až hrubě mi strčil ruku do klína. Pak ale udělal něco, co jsem nečekala. Místo aby se do mě zarazil, vzal mě za ruku, položil mi ji na buchtičku a naznačil mi, abych si se sebou ještě chvilku pohrála. Zřejmě ho ten pohled fascinoval. Zapřela jsem se patami do matrace, vzepjala jsem se k němu podbřiškem a šoustala jsem si prsty rozevřenou, zmáčenou jeskyňku, když v tom Michal zařval jako raněný býk, znovu mi odstrčil ruku, nalehl na mě a na jedno přiražení do mě zabodl svůj meč až po jílec. Vzápětí mi podložil ruce pod půlky, zvedl mě, současně se posadil na paty, popadl mě v bocích a začal mě zuřivě mrdat. Vypadalo to, jako by se účastnil soutěže o to, kdo první dovede ženu k orgasmu a on chtěl vyhrát za každou cenu. Jeho rozpálený úd do mě zběsile bušil, zatímco jsem si prsty jedné ruky masírovala zmáčený poštěváček a druhou žmoulala ztopořené bradavky. V tom celé mé tělo zaplavil bouřlivý příboj očistného orgasmu.

Měla jsem pocit, jako by moje svatyňka vybuchla vrcholnou slastí. Zeširoka se rozvírala a hned se zase křečovitě stahovala a rytmicky ždímala Michalova těšitele lesknoucího se mojí milostnou šťávou. Nakonec se poddal vrcholné rozkoši i Michal a jedním pramínkem svého semene za druhým zhášel oheň v mé rozpálené pičce. Skrápěl moje třesoucí se tělo kapkami potu a obličej se mu jen blyštěl, když se ke mně naklonil a dlouze mě líbal, dokud jsem z něj stahy své pičky nevysála poslední kapičku jeho sladké šťávy. Můj orgasmus jeko by nebral konce. Hodně dlouho jsme pak leželi na matraci přituleni k sobě a prudce jsme oddechovali, než Michal vstal, osprchoval se a odskočil do pizzerie pro něco k snědku. Moc jsme toho ten den už neudělali, jen jsme poznávali tajemství svých těl, když jsme co chvíli splynuli v milostném opojení a zapomínali na celý svět kolem nás. Trvalo nám tři týdny a snědli jsme hory pizzy, než jsme byli hotovi. Tedy s renovací bytu. A na oslavu jsem pozvala Michala do restaurace já. K večeři jsme si dali ale pikantní minutku, protože pizzy jsem měla už plné zuby.

4.5/5 - (2 votes)
Pizza až do domu
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..