S Kamilou a Jirkou jsme se seznámili po Internetu. Ve Wendy seznamce našel Honza opět jeden z inzerátů, na který mne upozornil. Bylo tam, že mladá dívka hledá ženu, se kterou by se mohla hezky mazlit. Spolu jsme napsali odpověď, ale ani jsme nedoufali, že by někdo odpověděl. Druhý den jsem však našla hezkou odpověď.
011

Při odepisování na ni jsem si sedla hezky na židli a pro inspiraci jsem si začala hladit svoji mušličku. Představovala jsem si, jak mne líže ta neznámá dívka. Netrvalo dlouho a měla jsem z toho krásný orgasmus. Odpověď jsem dopisovala s ještě vlhkými prsty. Jak jsem byla rozvášněná, tak jsem tam napsala takové věci, které bych normálně nikdy nebyla schopna nikomu říct. Vyznala jsme se tam i ze své touhy milovat se s dívkou a mým mužem najednou. Nebylo divu, že odpověď od Kamily přišla ještě ten den. Kamila mi v něm v podstatě napsala, že má stejné sny a navrhla naši schůzku. Neváhala jsem proto a poslala jsem svůj telefon. Druhý den jsme s mým manželem Honzou byli velmi rozechvělí a čekali jsme až telefon zazvoní. “Ahoj Moniko tady Kamila, jak se máš,” ozvalo se v telefonu příjemným hlasem, když jsem ho zvedla. Neváhala jsme dlouho z odpovědí. “Já dobře, ale s mojí kočičkou je to horší. Ta už stůně po tvém jazýčku,” řekla jsem aniž jsem chtěla. “To je dobře, já už se na ni taky těším. Co ty na to kdyby jsme se sešli v pátek u McDonaldu. Já bych vzala svého Jirku a našeho malého. Ty vem taky dcerky a manžela. Můžeme jít třeba na kafe a tam se poznáme,” povídala do telefonu Kamila a já se v tu chvíli již začínala těšit na pátek.

Samozřejmě, že jsem se  schůzkou souhlasila a ani Honza nebyl samozřejmě proti. Jeho snem totiž bylo být přitom, až se budu milovat s dívkou. V pátek jsem byla už od rána nervózní. Bylo to jako jít na první rande s klukem. Čas se vlekl pěkně pomalu. Musela jsem si vlézt do vany a sprchou se hezky udělat. Honili se mi přitom hlavou myšlenky na dva ptáky, které na mne stříkají a na mrštný dívčí jazýček, který mi bude řádit mezi nohama. Srdíčko mi tepalo až někde v krku, když jsme se blížili k McDonaldu. Pořád jsem si říkala jací budou. “Moni, podívej to budou oni. Ti s tím kočárkem,” řekl Honza a srdce se mi málem zastavilo. Hned se však rozběhlo dál, nebo jsem zjistila, že Kamila vypadá moc sympaticky a ani ten její není k zahození. Od začátku se k nám chovali, jako by jsme se znali již řadu let. Mne to však také nedělalo problémy. Neváhali jsme proto pozvat své nové známé k nám domů. Když jsme večer uložili děti spát dohodli jsme se, že si zkusíme zahrát nějakou erotickou hru. Zkusili jsme člověče nezlob se. Kdo však vstoupil na zvláštní políčko musel dát fant. Jako první se musel odhalit Jirka. Já jako hráč, který následuje po něm, jsem svlékala jeho slipy. Jeho pyj z nich proti mě vystřelil až jsem se ho lekla. Musela jsem ho zhodnotit, že stojí za to. Už jsem cítila jak mně vlhnou kalhotky. Nevydržela jsem v nich však dlouho. Několik hození kostek a můj Honza mne jich zbavil.

Dohodli jsme se, že ti, kteří již nemají nic na sobě, budou plnit zadané úkoly. Měla jsem štěstí jako první a moc se mi líbil. Měla jsem všechny přítomné políbit na intimní místa a v případě, že mají něco na sobě, tak jim to svléknout. Nejdřív jsem trochu polaskala Jirku. Cítila jsem jak se ten jeho ještě víc napíná a moc mně to vzrušovalo. Přešla jsem k Honzovi a pomalu ho svlékala. Když mu jeho napjatý úd vyskočil ze slipů, hned jsem po něm čapla a sevřela ho rty. Začala jsme sát, až mne Honza prosil a přestanu, nebo že se udělá. To by se mi samozřejmě nelíbilo a tak jsme přešla ke Kamile. Nejdřív jsem ji zbavila podprsenky. Objevili se její hezká prsa. Jednu bradavku měla dokonce v pozoru a tak jsem se k ní něžně přisála a lízala ji jazykem. Bylo to poprvé, co jsme se takhle dotýkala ženy. Bylo to krásné a já cítila jak vlhnu. Zatím co jsme postupně laskala bradavky, rukama jsem svlékla Kamile kalhotky. Rozechvěle jsme se postupně přemístila mezi její nohy, které přede mně rozevřela. Spatřila jsem její vlhkou jeskyňku.

Pomalu jsme ji okusila jazykem. Byla krásně sladká. Přesunula jsem jazyk od jeskyňky k poštěváčku a pomalu ho objela. “Ách,” zaslechla jsem jak se Kamile vydralo z úst, což mne rozrušilo ještě víc. Kamila se vzápětí položila na gauč a já se rozhlédla co dělají kluci. Oba seděli na křeslech a honili se je. Byl na ně krásný pohled. Já jsme se však nezdržovala a přiklekla jsme k mušličce Kamily a začala ji dráždit. Pomalu jsem do ní vnikla i prsty. Cítila jsem jak je plná mazlavé šťávičky. Stačilo několik líznutí a kolem prstů se celá dírka sevřela. Kamila vzápětí vydechla a mne zalila vlna sladké šťávy řinoucí se z její dírky. “To bylo krásné holky, málem jsme se přitom udělal a postříkal vás,” vydechl můj Honza. “To bys nám, ale neudělal viď. Určitě by s tebou pak nic nebylo,” smála se Kamila a házela po mně přitom okem. Já jsem s ní samozřejmě souhlasila. Hra ale pokračovala a losovali se samozřejmě další úkoly. Další si vylosovala právě Kamila. Měla si kleknout a se zavázanýma očima poznat, který z kluků ji ho tam strčil. Žárlivě jsem střežila, jak v ní Honza bude dlouho, ale měl štěstí, nepřeháněl to. Kamila se nespletla a oba kluky určila správně. Plnili jsme další podobné úkoly, a já i Kamila jsme se při nich několikrát udělali. Kluci se zatím drželi. Až náhle jsem si vytáhla úkol, že mám uspokojit oba najednou. To bylo to po čem jsem už dlouho toužila. “Tady na to není, ale prostor. Já chci jít vedle na postel, jestli vám to nevadí,” řekla jsem a rozhlídla se.

Nikdo neprotestoval a tak jsem se zvedla. Oba kluci mne následovali. Aby mne neutekli, chytla jsme oba za postavené penisy a vedla si je. Na posteli jsem Jirkův ohon popadla do pusy a na Honzu jsem vystrčila zadeček. Kamila přišla s námi. Sedla si, ale do křesla, hodila si nohy nahoru a zatímco nás sledovala, tak si rukou třela poštěváček. Nebylo vůbec špatné se na ni dívat. Ale víc mne přeci jen v tu chvíli vzrušovali kluci. Honza krásně zezadu proháněl moji dírku a já se rychle blížila k orgasmu, který mne za chvilku celou sevřel. Div, že jsem nekousla Jirku do jeho nástroje. To bylo však i moje štěstí, nebo kluci se vzápětí vyměnili a vše pokračovalo. Jirkův úd v mé mušličce mne opět rozrušil a já jsme jen cítila jak to ze mne teče doslova proudem. Měla jsem po chvilce tak silný orgasmus, že Jirka jen stačil vytrhnout svůj úd a již na mne stříkal. Krásně mi zkropil záda. Pak padnul na postel, se slovy, že už nemůže. Chtěla jsem udělat pusou i Honzu, ale proti byla Kamila. “Já chci taky,” ohlásila svá práva a připojila se k nám. “Překul se,” poručila mi a já se bez protestů natáhla na záda. Kamila si nade mnou klekla a nabídla mi mušličku k lízání. Sama se pak sklonila k mé. Byla to nádhera. Zvláště, když Honza pochopil o co Kamile jde a přiklekl k ní ze zadu a zabodl svůj oštěp do její dírky. Byla jsem strašně vzrušená tím, že vidím, jak obhospodařuje cizí jeskyňku.

Kupodivu mi to ani nevadilo. Ještě jsem mu i pomáhala tím, že jsme ho chytla rukou za kulky a kořen penisu a pomáhala mu přirážet. Kamčin orgasmus na sebe nedal dlouho čekat. Honzův následoval hned po ní stejně s mým. Honza navíc vytáhl včas svůj nástroj z Kamčiny dírky a strčil mi ho do pusy. Mohla jsme tak vychutnat jeho sperma. Navíc mi na obličej pršelo i z mušličky Kamily, která také vzdychala v nádherném orgasmu. Bylo nám všem moc dobře a hned jsme se dohodli, že to musíme při nejbližší příležitosti zopakovat.

4.8/5 - (5 votes)
Návštěva přátel z Internetu
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..