Nemohu říct jaké máš sny, představy a nebo touhy a ani nevím, co všechno vzrušujícího jsi už za svůj život prožil. Chci se s tebou podělit jen o mé fantasie a sny.

Mám dnes chuť milovat se nejen s tebou, ale chtěla bych k nám připojit ještě jednu osobu – mladou a krásnou dívku jménem Linda. Je to mladá studentka (plnoletá samozřejmě), která k smrti miluje sex s kýmkoli a v jakékoli podobě. Nezalekne se žádného nevšedního návrhu nebo přání. Je prostě stvořená jen a jen pro nás. Zelenooká Linda má husté, rovné, zrzavé vlasy dlouhé jen k ramenům a je středně velké, štíhlé postavy. Její ňadra nejsou veliká, ale ani malá, za to mají pevný a nádherně kulatý tvar, ze kterých vystupují malé narůžovělé bradavky. Svou pečlivě udržovanou mušličkou přímo láká k milostným hrátkám.

Nyní po tobě budu chtít jen jediné. Pohodlně se usaď do křesla a jen sleduj vše, co se bude dít. Chceš mít nevšední zážitek? Tak až ti řeknu, budeš dělat přesně to, co budu chtít abys dělal. Sedíš v pohodlném křesle. Naproti tobě je veliká postel se saténovými polštáři a prostěradlem sněhově bílé barvy. Místnost osvětlují dva u postele stojící vysoké svícny, na kterých jsou zapálené svíčky z včelího vosku (nádherně provoněly celý pokoj). Slyšíš tiše hrající hudbu. Sedíš a díváš se na nás (na mě a Lin), jak stojíme proti sobě a svlékáme jedna druhou. Pomalu, pomalinku rozepínám Lindinu halenku knoflíček po knoflíčku a na její právě odhalenou a voňavou pokožku pokládám jeden polibek za druhým. Jí se to očividně moc líbí, protože při každém mém něžném polibku trošku přivře oči. Se svlékáním sukně mi trošku pomohla. Teď tu stojí přede mnou jen ve spodním dvoudílném prádélku červené barvy. Musím uznat, že se dokonale hodí k barvě jejích vlasů. Její tělo vypadalo jako umělecké dílo slavného sochaře. Opravdu na sobě neměla ani milimetr, za který by se musela stydět. Prostě radost se na ní dívat. Ani Lin nezahálela a začala pomalinku svlékat mě a oplácela mi mé polibky stejně, jak jsem jí před chvílí líbala já. Nervalo dlouho a já stála naproti ní jen v jednodílném, černém spodním prádle, které bylo z elastické krajky.

Přesunuly jsme se k posteli, ty stále sedíš v křesle a pozoruješ, co se bude dít dál. Položila jsem Lin na postel, sedla si na ní (na koníčka) a začala jí hladit rukama přes ramena, pak níž hrudník až jsem se dostala k jejímu poprsí. Rozepnula si podprsenku a já jsem ji hned sundala, abych se mohla věnovat laskání nádherných prsou. Začala jsem pomalinku konečky prstů spirálově kroužit od obvodu jejích prsíček směrem k bradavkám. Věnuji se i jejímu bříšku a pupíčku. Něžně se jí dotýkám a hladím ji. Zavírá oči aby mohla plně vnímat mé doteky. Cítím jak ve mě pomalu roste vzrušení a v Lin určitě taky, protože tichounce sténá. Přestávám jí hladit a nakláním se nad ni, abych mohla vytáhnout z pod polštáře dva hedvábné šátky. Ten kratší (bílé barvy) uvazuji Lin přes oči a tím druhým, delším (barvy černé) jí svazuji ruce, které má položeny nad hlavou. Uzly jsem sice moc neutáhla, ale dostat se z jejich sevření by dalo mnoho práce a jak se tak dívám na Lin, ani se z nich zatím dostat nechce.

Slezla jsem z ní a z vysoké vázy, stojící vedle postele jsem vyndala jedno paví pero a jistě ti už došlo, co s ním mám v úmyslu dělat. Přesně tak, budu s ním přejíždět přes Lindino polonahé tělo. Klekám si vedle Lin a špičkou pavího pera jí pomalu pomalinku začínám hladit přes obličej. Lin sebou trošku cukla, protože to vůbec nečekala, ale po chvilce se začala k jemnému pavímu peru tulit, mazlila se s ním poddávala se jeho hlazení. Začala jsem s perem sjíždět níž přes hrudník až k poprsí. Tam jsem několikrát lehounce poškádlila stojící bradavky a pak pokračovala dále přes pupíček níž k podbřišku. Lin měla nohy malinko od sebe a tak jsem se mohla dostat i mezi její stehna. Přejela jsem perem přes její kalhotky směrem dolů mezi stehna a tam pokračovala dál po vnitřní straně až ke kotníkům. Potom jsem se stejnou cestičkou vracela stejně pomalinku a dráždivě nahoru. Několikrát jsem to ještě zopakovala a Lin se při tom kousala do spodního rtu. Asi jí to dost šimralo, ale bylo to pro ni také určitě i moc mazlivé a vzrušující. Svlékla jsem jí poslední kousek oděvu, který skrýval ten nejkrásnější poklad – její mušličku. Řekla jsem jí, aby se otočila na bříško. Poslechla mě a já mohla pokračovat s mazlením. Hladila jsem jí pavím perem přes celá záda a po chvilce jsem sjela níž k jejímu zadečku. Začala jsem jí perem hladit a škádlit přejížděním ze shora dolů a zase zdola nahoru přes její nádhernou prdelku. Lin měla dané nohy opět trošku od sebe a to mi dávalo možnost vjet jí perem mezi její krásné půlky. To se jí očividně líbilo, protože se malinko nadzvedla a dala nohy dále od sebe, abych se tam mohla dostat snáz. Naskytl se mi nádherný pohled na její zadeček a nádhernou mušličku. Ležela tu přede mnou nahá, krásná, vyšpulená, vzrušená a já využívala všecičku její chtivost a touhu.

Přejížděla jsem perem přes její mušličku a postupovala výš až k zadečku a zase pomalinku zpět. Vzrušovaly jí jemné doteky pavích pírek, které jakoby olizovaly její vzrušené vnady. Opět se ozvalo Lindino tichounké sténání…Pozoruješ, jak si s ní hraji. Chtěl by ses zapojit sám? Bohužel budeš muset ještě nějakou tu chviličku vydržet, mám totiž v plánu si s Lin ještě trošku pohrát, ale neboj, na tebe určitě taky přijde řada. Právě jsem dostala velikou chuť hrát si s Lindiným klínem, pomazlit se s ní a ochutnat její šťávičku. Pomohla jsem jí otočit se zpět na záda. Nechávám jí stále zavázané oči i ruce, klekám si mezi její stehna, nohy má skrčené a roztažené daleko od sebe. Rukama jí začínám něžně hladit prsa a nakláním se nad ni, abych mohla svým jazýčkem olíznout její nádherné bradavky. Mé stehno při tom lehce tlačí na její klín. Olizuji jí bradavky nejdřív jen tak zlehka. Začínají jí pomalinku tvrdnout, líbám je, jemně okusuji, žmoulám je mezi svými prsty. Jsou už tvrdé jako kámen a Lin se může zbláznit slastí. Sténá hlasitěji a hlasitěji. Přestávám se věnovat jejím nádherným prsíčkům a směřuji svými polibky níž a níž přes bříško a pupíček níž k jejímu klínu. Jazýčkem lehounce přejíždím přes její štěrbinku. Vzrušuje jí to a pomalu začíná vlhnout. Občas do ní zajedu špičkou jazyka trošku hlouběji a dráždím jí rychlým pohybováním svého jazýčku nahoru a dolů a věř, že je hodně hbitý. Lin začíná sténat dost hlasitě: „Mmmmm…, aaanoooo…, aaachhhhhh…“ a pohupuje při tom pánví do rytmu mého laskání. Chytla jsem její nohy a roztáhla je od sebe jak to jen šlo a začala jsem svým jazýčkem dráždit naběhlý klitoris. Lízala jsem jí chviličku jen lehounce, sotva jsem se jí dotýkala a chviličku zase vášnivě a hladově.

Po chvilce jsem pustila její nohy, abych měla alespoň jednu ruku volnou. Chci jí teď totiž dráždit prstíky a jazýčkem zároveň. Byla hodně vlhká a tak jsem neměla problém do ní zasunout celý svůj ukazováček. Vklouzl dovnitř jako po másle. Bylo tam příjemné teplo a vlhko. Jezdím s ukazováčkem pomalinku dovnitř a ven, dovnitř a zase ven. Jazykem jí při tom dráždím poštěváček. Lindino sténání přešlo v hlasité vzdechy a to mě povzbudilo a já se pokouším přidat k ukazováčku i prostředníček. Oba prsty do ní okamžitě lehce vnikly. Měla tam sice už trošku těsněji, ale určitě by se tam vešel ještě jeden z mých neposedných prstíků. Přestala jsem jí dráždit ústy a začala jí namísto toho masírovat poštěváček druhou volnou rukou. Pohled na Lin, která si to vychutnávala mi dodával odvahy k dalšímu činu. Přidám další – třetí prst. Nejdříve jí ale ještě trošku poškádlím svým jazýčkem. Vytáhla jsem z ní své dva prstíky, olízla jsem si prostředníček, abych si mohla vychutnat její šťávičku, chutná báječně, a skláním se k ní a zabořuji mrštný a nenasytný jazyk do její vlhké jeskyňky. Nořím ho do ní co nejhlouběji to jen jde. Zase jej vytahuji a dráždím s ním rychlými pohyby poštěváček a zase ho do ní nečekaně a rychle vrážím co nejhlouběji. To vše několikrát rychle opakuji. Lin je čím dál tím víc vzrušenější a stále hlasitěji a hlasitěji sténá a vzdychá. Opět se snažím do ní proniknout svými prsty. Nejdříve do ní pronikám jen jedním, po chvilce přidávám druhý a nakonec se do ní snažím proniknout i třetím prstem. Jde to už hůř, ale Lin je dost vlhká a tak po chvilce pomalého a rytmického nátlaku se mi daří do ní vniknout všemi třemi prsty. A když jsem k tomu přidala i laskání jazýčkem, Lin se může zbláznit slastí a nemá daleko k vyvrcholení. Její tělo se chvěje, tep se zrychluje, srdce bije jako o závod a Lindino chvějící se tělo najednou zaplavila obrovská vlna orgasmu. Cítím, jak mi dole její vnitřní svalstvo masíruje mé prsty, kterými jsem se snažila být v ní co nejhlouběji to jen šlo. Jejím tělem probíhala jedna bouřlivá vlna za druhou. Bylo to jako nikdy nekončící příboj. Když se její tělo trošku zklidnilo, pomalu jsem z ní vysunula své ulepené prstíky. Lin zhluboka dýchala a nechávala své tělo odpočinout. Rozvázala jsem jí mezitím ruce a sundala jí i šátek, který měla uvázaný přes oči. Naklonila jsem k ní a políbila ji na ústa. Lin se jen pousmála a na jejím pohledu, který mi věnovala jsem uviděla štěstí.

5/5 - (1 vote)
Splněná přání – 1. Lin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..