S Verčou jsme v posilovně prožívali vášnivá rande často, ale jen jednou to bylo výjimečný a neopakovatelný. Vše začalo jednoho večera v hospodě, kde jsem seděli si Jirkou a Míšou. Ti dva spolu taky chodili už od prváku.

Možná, když na to teď vzpomínám, že to vše začalo mnohem dřív. Trochu jsem popíjeli a s přibývajícími drinky jsem se bavili stále o intimnějších věcech, které normálně si dva nechávají jenom pro sebe. Hlavně Míša byla zvědavá a nadhodila otázku jakou polohu máme nejraději? Docela to byl šok a ta sněhurka, co jsem pili, mě docela zaskočila. Podívali jsem se s Verčou na sebe a v pohledu jsme se hned dohodli. Verča začala vyprávět, že mě se strašně líbí, když jsem na zádech a ona na mě sedí a nebo poloha na židli. A pak se přiznala, že jí to taky líbí, protože má situaci pod kontrolou.

To byl pro mne druhý šok. To jsem nevěděl. Neváhal jsem a zeptal jsem se na totéž Jirky. Jirka mě utvrdil, že tu naší oblíbenou polohu má taky docela rád, ale pro něj je prý nej análek na všechny způsoby. Přišly na stůl další drinky a mi stále kecali o sexu. Oba se chlubili, že si to jednou rozdali v kině. Přímo při představení. V kině bylo málo lidí, ale i tak je to strašně vzrušovalo. Nejlepší bylo, že o tom každý v kině věděl. Mě napadlo pochlubit se naším milováním v posilovně. Pak mě napadlo, že jsme to jinde nedělali. Ale to už o tom mluvila Verča. Míšu to děsně zaujalo. Čas letěl a holky si fakt rozuměly. Ani nevíme s Jirkou o čem tam kecaly. My dva jsem si zatím dali kulečník. Pak k nám přiletěly obě dvě, že mají pro nás překvápko. Ale až na zítra.

Já s Verčou jsme šli na intr a oni domů.Druhý den mě dopoledne přišla textovka od Verči. Měl jsem se dostavit do posilovny přesně ve tři. Nějak jsem na včerejšek zapomněl a nic jsem pod tím nehledal. Po škole jsem šel tedy za ní do posilovny. Potkal jsem Jirku na schodech ve škole a on se přiznal, že dostal něco podobného. Napadlo mě, že dnes asi nic nebude. Otevřel jsem dveře. Viděl jsem dvoje boty. Hmm to je Verča s Michalou. Nakouknul jsem za roh do posilovny a málem mě to vyrazilo dech. Holky byli převlečeny do sportovního, seděly na zemi, hladily se a líbaly. Jen jsem se zmateně podíval na Jirku a ten z toho byl tak hotovej jako já. Holky to vůbec nerozházelo. Verča ležela na zemi a Míša ji pomalu svlékala horní díl úboru. Prsa jí mnula v rukách a laskala bradavky. Stále jí hladila, jemně kousala do bradavek a hladila pičku.

Verča byla v sedmém nebi. Sklouzly jí i šortky. Míša jí hladila po stehnech a stejně tak i líbala. Její světlé chloupky lízala. Pak si to holky vyměnily. Michala měla krásná malá prsa. Nevím, ale vždy mě menší vzrušovaly víc. Verča neváhala a rychle zajela Míše rukou mezi nohy a začala jí rychle vrážet prstíky do dírky. Jazýčkem jí dráždila poštěváček.

Všude to vonělo mě neznámou rozkoší. Dlouhým polibkem vše holky ukončily. Já s Jirkou jsme jen seděli a sledovaly je. Další šok! Když se ke mně začala přibližovat nahatá Michala a k Jirkovi Verča. Nejdřív jsem měl sto chutí to zastavit, ale to mi už rozepínala poklopec. Vytáhla mého oře a začala mi ho pomalu honit. To nebylo vůbec potřeba. Mě po tom vystoupení našich holek stál jako sloup. Michala si ho vzala do pusinky. Nebyla žádnej začátečník. Zkušeně mi ho lízala a sála. Druhou rukou mi přejížděla po koulích. Mnula mi je v ruce. Za chvilku jsem byl připravený stříkat.

Když mi v něm začalo škubat, Míša si ho strčila do pusinky a celou moji neukojenou rozkoš vysála. Jen jsem hodil okem na Jirku a viděl jsem, že Verča už olízává poslední kapky. Nějak mě to nevadilo co moje zlatíčko provádí. Pak už se Verča připlazila po kolenou ke mně. Vzala do ručky můj penis a začala ho honit. Když mi zase stál, našli jsem si pěkné místečko na náčiní. Verče jsem ho zarval do zadečku a prstík do pusy. Viděl jsem jak Jirka s Michalou dělají to samé. Míša měla roztáhlé nožičky na čince a Jirka to do ní hustil ve stoje. Já si Verču opřel o parapet okna. Parádní sex.

Je pravda, že vícekrát jsem se už takhle nesešli. Ale vím, že Verča s Míšou si svoje milování ještě mnohokrát zopakovaly, ale do toho mě s Jirkou už netahaly. Nijak mě nevadilo, že se miluje s holkou, hlavně jsem byl rád, že to už nechce znovu zkoušet s jiným klukem. Stalo se mnohokrát, že jsem dostal nové překvapení, kdy jsem měl v postely dvě holky a ani nevím jestli to byl dárek pro mě nebo pro Verču. Bouřlivá léta jsou pryč a dnes je Verča moji manželkou. Milovaní se ženou ji neopustilo, ale na to si opravdu nestěžuji. Kdo by také ano.

Posilovna 3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..