Všichni tři (Lin, já a ty) ležíme těsně vedle sebe na měkké posteli. Popíjíme šampaňské a jsme příjemně naladěni. Naše milé úsměvy a občasné něžné polibky, kterými se vzájemně obdarováváme prozrazují, že ještě není všemu konec.

Až teď má teprve přijít „třešnička na dort“ nebo chcete-li „finále“ – konečně se nám splní jedno z mnoha našich tajných přání. Budeme se „milovat ve třech“.

Sedíš zády zapřen o saténové polštáře a jsi jen od pasu dolů zahalen ještě trošku navlhlou osuškou. Držíš v ruce, momentálně už prázdnou, sklenku od šampusu a tak ses rozhodl, že si ji sám doliješ. Překlonil ses přese mne, vzal do ruky láhev a zeptal jsi se nás, jestli taky nechceme dolít. Urychleně jsme s Lin dopily již vyprchalé zbytky a přistrčily ti naše prázdné sklenky skoro až pod nos. Pomalu jsi nám je oběma naplnil pěnivým, zlatavě zbarveným šampaňským. Poděkovaly jsme a hned tě každá z nás políbila na tvář. Usmál ses a začal jsi plnit sklenku i sobě. Neodhadl jsi ale velikost poháru a tak pár kapek zpěněného šampusu přeteklo a ukáplo na tvé odhalené stehno. Když jsme to s Lin uviděly, oběma nám projel hlavou stejný nápad – vzaly jsme ti z rukou tvou sklenku i láhev a odložily je na stolek (odkládáme i naše, stále ještě plné, poháry). Hned na to se z tebe snažím strhnout ručník, který máš přes sebe přehozený, a když se mi to po chvilce přetahování se s tebou o něj povede, odhazuji ho někam k nohám postele. Jsi trošku překvapen naší náhlou iniciativou, ale jsi také až moc zvědavý na to co s tebou hodláme dál dělat a tak necháváš ručník ručníkem a jen čekáš na další dění. Lin vytáhla z pod polštáře (nám už dobře známý) bílý šátek a zavázala jím tvé oči. Chtěl sis ho instinktivně strhnout, ale zabránila jsem ti v tom a pohrozila, že ti svážu i ruce, pokud s námi nebudeš plně spolupracovat. Rukou jsem ti jemně naznačila, aby ses položil na záda. Odevzdaně leháš a při tom si zakládáš obě ruce za hlavu. Podívala jsem se na Lin. S velkým zaujetím si prohlížela tvé tělesné proporce a při tom to v jejích krásně zelených očích jen šibalsky jiskřilo. Ležíš mezi námi, ruce máš založené za hlavou, zavázané oči a v hlavě se ti honí jediná myšlenka – co asi mají ty dvě potvůrky za lubem? Snažíš se podle zvuků, které slyšíš okolo sebe, rozpoznat, co se asi kolem tebe děje. Nic konkrétního tě ale zatím nenapadá a tak s velikým vzrušením očekáváš naše další činy. Bohužel nemůžeš vidět, jak ze mě Lin svléká ručník a nevidíš ani, jak se ke mě naklání, aby mohla líbat mé rty.

Nemůžeš cítit její náruživost a vášnivost. Slyšíš jen naše slastné vdychání. Tvá představivost pracuje na plné obrátky. Najednou na sobě ucítíš čtyři něžné ruce, jak se dotýkají tvých silných paží. Ruce, které hladí tvá široká ramena i veliký hrudník. Vnímáš naše hbité prstíky, jak zlehka dráždí tvé malinké bradavky, které se pod našimi doteky postavily a také nádherně ztvrdly. Obě jsme se ve stejnou chvilku nad tebe naklonily a začaly si pohrávat svými mrštnými jazýčky s tvými bradavkami, které jsme při tom také občas promnuly mezi prsty, natahovaly je a něžně okusovaly, laskaly jsme tě jak nejlépe jsme jen dovedly. Přestala jsem si s tebou pohrávat a vzala jsem do ruky svou sklenku se šampaňským. Namáčím do něj svůj prstík a kapičku chladné tekutiny, která na něm uvízla jsem rychle přenesla na tvou vzrušenou a velice citlivou bradavku. Trhl jsi sebou, protože jsi něco takového vůbec nečekal. Ale zjištění, že ona kapička je z tebe následně odstraněna něžným polibkem tě uklidnilo a tak dál necháváš své ruce za hlavou. Když Lin vidí, co s tebou provádím, chce se ke mně přidat. Bere svou sklenku a naprosto stejně jako já ti na tvou bradavku přenesla kapičku šampusu, kterou následně slízla heboučkou špičku mrštného jazýčku. Zanedlouho nás takové troškaření omrzelo a tak jsme přešli na trošku tvrdší lekci. Lily jsme na tvůj hrudník šampus rovnou ze sklenek. Naše něžné líbání se proměnilo v bouřlivé olizování a sání potůčků tekoucích přes bradavky níž do podbřišku. Tvůj pupík se plnil jako bezedný pohárek a my z něj střídavě pily plnými doušky. Zanedlouho byly obě sklenky prázdné a tak naše „akce šampus“ ustala. Pravdou ale bohužel je, že toto naše dosavadní snažení k tvému vzrušení moc nevedlo a tak přecházíme na jinou taktiku.

Tvůj brouček zatím jen nečinně polehával a odpočíval, jenže to se právě teď má změnit. Lin přesunula svou hlavu nad tvého (ještě vláčného) macíčka. Bere ho do ruky a začíná na něj pokládat jeden něžný polibek za druhým. Vkládá si jej mezi sametové rty a špičkou jazyka ti při tom olizuje jeho vrcholek. Postupně si ho bere do úst kousek po kousku celého a pak se do něj cumláním a sáním snaží nahnat maximum života. Je vidět, že to opravdu umí, protože se z tvého macíčka pomalu, ale jistě stává pěkně veliký a pevný macek. Lin se po chvilce musí už dost snažit, aby si ho mohla vzít do pusy úplně celého. Já mezitím dál něžně opracovávám svým jazýčkem tvé stojící bradavky a pozoruji při tom Lin, jak si s ním pohrává třením v sevřené dlani, jak svými rty laská každičký jeho centimetr. Je náruživá, dravá, něžná i vášnivá zároveň. Je to prostě Lin.

Podle tvého zrychleného dechu a stále hlasitějšího sténání jsme poznaly, že se nám naše snažení „potěšit tě“ daří. Vyměnily jsme tedy své pozice, abych si tvou nádherně vyhlížející mužnost mohla vychutnat i já. Netrvalo dlouho a tvůj brouček ze sebe začal vypouštět jednu kapénku vášně za druhou. Olizovala jsem je a sála s velikou chutí. Lin ti bere jednu ruku a začíná si její rozevřenou dlaní hladit svůj obličej. Mazlí se s ní a při tom ti něžně líbá a cumlá konečky prstů. Po chvilce s tím přestala a tvou ruku ti pomalým tahem přesunula z obličeje přes dlouhý krk níž až ke svým nádherným kozičkám. Ty ale nevidíš, která z nás dvou to je a to ti dává možnost zkusit nás rozeznat jen podle hmatu. Nemáš to ale jednoduché, protože jsme si s Lin tvarem postavy dost podobné. To tě ale neodrazuje a i přes to se nás snažíš rozpoznat. Po chvilce váhání tiše zašeptáš: „Aneira?“ odpovědí je jen pouhý prst na tvých rtech, kterým ti Lin jemně naznačuje, abys odpověď nehledal. Ty jsi ale tu ruku okamžitě chytil a tahem za ni jsi Lin přitáhl k sobě blíž. Byla už tak blizoučko, že se svými nádhernými prsíčky opírala o tvou hruď. Cítíš na své tváři její dech, proto trošku nadzvedáváš hlavu a natáčíš ji směrem k ní, abys mohl políbit její sametové rty. Lin se tvému něžnému polibku nechtěla vyhnout, právě naopak. Předběhla tě a políbila tvé rty jako první. Vaše polibky pomalu sílí a stávají se vášnivějšími a dravějšími. Tvé ruce neposedně laskají její nádherné křivky. Lin tě přestala líbat a trošku se nadzvedla. Ty ses okamžitě zaměřil na její dokonale tvarovaná prsíčka. Dráždíš jí bradavky, které se pod tvým laskáním okamžitě postavily. Přestala jsem se mezitím věnovat tvému broučkovi a jen sleduji vaše hrátky.

Posadil ses. Lin si klekla vedle tebe a opět se začínáte vášnivě líbat. Jedna tvá ruka dál dráždí ztopořené bradavky a druhá se pomalinku přesouvá níž. Sjíždíš svými prsty přes pupík směrem dolů až se skoro dotýkáš její nadržené mušličky. Lin se nadzvedla a při tom se malinko rozkročila. Využíváš toho a lehounce přejíždíš jedním prstem po jejím hedvábném poštěváčku. V Lin při tvém něžném doteku okamžitě projela vlna vzrušení a tak slabounce zasténala. Nevydržel jsi to a sundal sis z očí hedvábný šátek. Bylo to pro tebe veliké překvapení, když jsi zjistil, že nemáš před sebou Aneiru, ale Lin. Rozpačitě jsi se na nás podíval. Usmály jsme se na tebe. Pohladil jsi Lin po vlasech a políbil ji na ústa. Natáhl jsi směrem ke mně svou ruku. Chytám se jí a tys mi ji začal něžně líbat. Naznačuješ mi, abych si k tobě sedla blíž, jenže já se ti vytrhla. Vstávám a sedám si do křesla, ze kterého je na vás dva výborný výhled. Ihned jste oba pochopili, že se zatím chci jenom dívat. Časem se k vám samozřejmě přidám.Položil jsi Lin na záda a klekáš si mezi její doširoka rozkročené nohy. Skláníš se k její nádherné voňavé mušličce a začínáš zlehounka přejíždět špičkou jazyka přes její poštěváček. Lin přivírá oči a nechává se unášet slastí, kterou jí dopřáváš laskáním nadržené mušličky. Jednou rukou hladíš její nádherně tvarovaná prsíčka a dráždíš i krásně pevné bradavky. Lin začíná sténat docela nahlas. Její mušlička je čím dál víc vlhčejší, ruce má zabořené do tvých vlasů a občas se jich chytí a přitlačí si tvou hlavu blíž ke své lasturce. Vždy, když tak učiní, přidáváš na rychlosti a síle laskání. Lin sténá stále víc nahlas. Dívám se na vás a moje nezbedné ruce se při tom daly do mazlení a hlazení mých prsíček. Hladím se a osahávám úplně všude, kam jen dosáhnu .Hladím si prsíčka, věnuji se svým bradavkám tvrdým jako dva oříšky, hladím se po stehnech, laskám prstíky naběhlý poštěváček – stále vás při tom pozoruji. Nevydržela jsem to a chci se k vám přidat hned teď! Klekám vedle Lin a začínám jí hladit prsíčka. Skláním se k ní blíž a začínám olizovat její krásné, růžové bradavky. Drtím je a žmoulám mezi svými rty. Zlehounka je i občas stisknu mezi zoubky. Tvá ruka mě začala hladit po zádech a zadečku. Snažíš se také dostat i mezi moje nohy, ale mám je přitisknuté blízko k sobě a tak ti to moc nejde. Nevzdáváš to, proto je po chvilce dávám trošku dál od sebe. Přece ti nebudu bránit v tom, že mě chceš potěšit.

Přestáváš laskat Lin ústy a pro změnu do ní začínáš pronikat svými prsty. Obděláváš jí dírku dvěma najednou. Lin při tom hlasitě vzdychá a snaží se ti do tvého rytmu přirážet. Když zjistila, že si hraji s jejími prsíčky, začala masírovat a laskat dlaněmi ty moje. Právě teď máš obě ruce zaměstnané našimi mušličkami. Obě dvě nás najednou dráždíš svými prsty, hladíš a masíruješ naše naběhlé poštěváčky. Kroutíme a svíjíme se pod tvými doteky – máš totiž moc šikovné prstíky. Když si myslíš, že máme tvého dráždění prsty už dost navrhuješ, abych si na Lin, čelem k ní, nasedla. Učinila jsem tak. Kocháš se při tom pohledem na naše nahá těla. Opravdu jsou si dost podobná, ale najdou se i nepatrné rozdíly, jako například tvar prsou nebo tvar našich zadečků. Můžeš si prostě vybrat, na co máš zrovna chuť.

Obkročmo sedím na Lin a dívám se přímo do jejích lesknoucích se očí. Hladím ji po bříšku, hladím jí prsíčka, mazlím se s jejími bradavkami. Jednu ruku si dávám za záda a hladím ji i po stehnech. Pozoruješ nás. Lin má stále pokrčené nohy a tobě to dává příležitost si mezi ně, za mě, kleknout. Hlavu jsi si položil na moje rameno a začal jsi mi něžně líbat ušní lalůček. Objímáš mě – jednou rukou při tom laskáš prsíčka a druhou se věnuješ vlhké mušličce. Cítím jak mě tvůj ohromný brouček tlačí do zad. Pouštíš mě a přeješ si, abych se na lin položila a já tě okamžitě poslechla. Hned jsem toho využila a začala Lin vášnivě líbat na její nádherná ústa. Oplácela mi mé polibky stejnou měrou. Navzájem se objímáme a hladíme. Tobě se naskytl nádherný pohled na obě naše překrásné mušličky, které byly hned nad sebou. Začal jsi špičkou svého ohromného broučka přejíždět, nejprve přes jednu a pak i přes druhou mušličku a tak jsi to nějakou dobu střídal. Byl jsi natolik vzrušený, že jsi neodolal a musel jsi do jedné z nás vniknout. Vybral sis jako první Lin. Postupnými přírazy vnikáš stále hlouběji a hlouběji do její velice vlhké a nadržené komůrky. Když dorazíš až na její samotné dno, pomalinku ho zase úplně vytahuješ. Hned na to cítím na své mušličce mírný tlak tvého přirození i já… Pronikáš do mě jako jsi před malou chviličkou vnikal do Lin. Přirážíš se ke mě co nejhlouběji to jen jde a když ucítíš, že hlouběji to už opravdu nejde – vysouváš se zase pomalinku ven. Několikrát jsi nás obě dvě takto prostřídal. Nám se to líbí a tak u toho dost hlasitě sténáme. Objímám Lin, líbám ji na ústa, na krk, na rameno a ona něžně líbá i mě. Vychutnáváme si jedna druhou a vychutnáváme si i tebe.

Cítíš, jak ti ve tvém broučkovi začíná tepat. Cítíš, že už brzy přijde tvůj orgasmus. Rozhodl ses dál svou rozkoš neoddalovat, ale nejdřív jsi chtěl abychom měly orgasmus my dvě. Vnikáš tedy do Lin už trošku drsněji a hned napoprvé úplně celý. Lin to zaskočilo, ale byla už tak moc nadržená a natěšená na tvého broučka, že se okamžitě přizpůsobila a začala ti na něj sama silou přirážet. Po chvilce se pode mnou začala chvět a vzdychat hodně nahlas a já věděla, že se její orgasmus nevyhnutelně blíží. Začala jsem okamžitě svou rukou dráždit její poštěváček. Lin se chvěje po celém těle, skoro křičí rozkoší… konečně… její tělo se najednou vzepjalo a Lin zaplavila silná vlna orgasmu. Vášnivě ji při tom líbám na ústa i tváře a nepřestávám jí dráždit klitoris. Cítím jak jedna vlna orgasmu střídá druhou. Jsi v Lin zaražený až na doraz a čekáš, dokud její bouřlivý orgasmus nezačne pomalu ustupovat. Lin už po chvilce dýchá klidněji a její křečovité objetí povoluje. Dává mi polibek na ústa, usmála se na mě a pošeptala mi, že se „mám na co těšit“. Na to jsem jí tiše odpověděla „já vím“ a políbila jí taky. Lin ze své tváře poodhrnula mé vlasy, aby se na tebe mohla podívat. Vaše pohledy se setkaly. Posíláš Lin polibek vzduchem a ona ho přijímá a posílá ti na oplátku taky jeden.

Dlouho nečekáš. Přiklekáváš ke mě zezadu, bereš si svého natěšeného broučka do ruky a navádíš jej směrem k mé lasturce. Chytáš moje boky a zprudka ho do mě vrážíš jako před chvilkou do Lin. Nestačila jsem se ani nadechnout a tvůj nádherně veliký macek mě začal rytmicky a tvrdě zpracovávat. Lin se pode mnou začala vrtět – najednou cítím jak mi její prstíky začaly běhat po mém poštěváčku. Tvé dorážení na mou mušličku a laskání poštěváčku od Lin mělo za následek můj největší a nejbouřlivější orgasmus, který jsem doposud zažila. Třesu se po celém těle. Cítíš, jak ti ho moje poševní svaly jemně masírují. Začíná ti v něm šimrat. Pohupuješ trošku pánví ze strany na stranu a najednou i tebe zaplaví obrovská vlna vzrušení. Vyjíždíš ze mě a proudy teplého semene mi ve velkých dávkách vystříkáváš na vyšpulený zadeček. Jeden mohutný proud střídá další. Tvá nekonečná láva rozkoše mi protéká mezi půlkami a skapává přímo na už uspokojenou mušličku Lin. Když tvůj orgasmus po chvilce odezněl, tak jsi mě objal a při tom na mě nalehl celou svou vahou, jenže já tě neunesla a tak oba padáme na Lin. Moc dlouho jsme tak ale ležet nemohli, protože se Lin nedostávalo do stlačeného hrudníku dostatek kyslíku. Překulil ses tedy na jednu stranu Lin a já zase na druhou. Ležíme vedle sebe udýchaní a příjemně unavení. Tulíme se k sobě a opět se vzájemně zahrnujeme jedním polibkem za druhým. Přehazuji přes nás saténový povlak a pomalu usínáme se spokojeným výrazem ve tváři, protože se nám všem podařilo splnit si jeden z našich tajných přání.

Splněná přání – 3. Třešnička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..