Byl to den před odjezdem domů z prázdnin, které jsem trávil v Rokytnici nad Jizerou. Zrovna se na ohni dodělávala živáňská a už jí chybělo jen víno. To měly přinést dvě neteře našeho známého. Už dávno jsem je znal, ale nikdy jsem se s nima nebavil pokud jsem nemusel.

tumblr_lnmcsaFG5o1qjqme6o1_500

Jedna se jmenovala Daniela a druhá Petra. Daniele byla blond s modrýma očima a nádherným úsměvem. Petra byla rok starší a bylo to na ní znát. Měla dlouhé hnědé vlasy, modré oči a pěkňoučká malá prsa. Když přišly, tak jsem ani nevěděl jak se vše vyvine. Neustále si špitaly a hihňaly. Vždy, když jsem se ně podíval, tak zrudly a přestaly si špitat. Živáňská byla konečně hotová a soused ji odnášel do naší chaty. Já ho následoval a ty dvě šly za mnou. Došli jsme do kuchyně a soused položil pekáč s jídlem na sporák. Holky vytáhly kastrůlky, které si přinesly, neboť to chtěli sníst doma. Soused jim nandal a já je šel vyprovodit ke dveřím. Cestou ke dveřím byly vážné a já přemejšlel jestli se jich zeptat, zda by si nechtěly “zahrát na doktora”. Nakonec jsem si řekl, že co by se mohlo stát a tak jsem se jich ve dveřích zeptal. Obě dvě zrudly a nechápavě se na mě dívaly. Po chvíli Danda řekla, že proč ne, ale prý jsem to mohl specifikovat jako šoustačku.

V té chvíli jsem zase strnul já, protože jsem ani netušil, jak vzrušivě bude znít to slovo z úst tak něžné a hlavně malé dívky. Petra chvíli váhala, ale pak souhlasila taky. Večer se na náměstí konala diskotéka, a tak jsme se dohodli, že jako půjdeme na diskotéku, ale sejdeme se v devět u železářství. Přišly o deset minut později. Nevadilo to, protože jsme na sebe měli ještě dvě hodiny čas. Byla jen otázka najít si skryté místečko, kdy by jsme se oddali erotickým hrátkám. Právě se k nám blížil můj kamarád. Když mě uviděl s těma malejma holkama, tak nevěděl co si má myslet. Záhy ale vše pochopil a zeptal se mě jestli si nechci jít hrát k němu domu. Prej de taky na diskotéku a jeho rodiče jeli k známým a maj se vrátit až druhej den. Souhlasil jsem. Dal mi klíče a s úchylným úsměvem odkvačil na diskotéku. Ale ještě z dálky si neodpustil poznámku, ač si dám pozor a nebudím sousedy!

Už párkrát jsem u něj doma byl a tak jsem věděl kde je ložnice. Vešli jsem dovnitř a rozvalili se na velkou postel uprostřed. Danda ležela vedle mě a pomalu mi začala rukou mnout penis přes kalhoty. Zeptal jsem se jich jestli už to někdy dělaly. Řekly že ne, ale Danda dodala, že to viděla na videu. Svlíkl jsem se do trenek a čekal co budou dělat. Danda si svlíkla tričko a já spatřil její skoro plochý hrudník, z kterého vystupovaly malé nalité bradavky. Klekla si přede mne, svlíkla mi trenýrky a pomalu mi rukou laskala varlata dokud mi penis nestál jak kůl. Byla dost překvapená velikostí mého penisu a řekla, že asi  před třema měsícema našla u matky ve skříni šidítko a to bylo daleko menší. Zeptal sem se jí jestli si zkoušela vsunout do kundy. Řekla že ano, ale prý jí to dalo dost práce. Pomalu mi začala jazykem kroužit kolem žaluda a já myslel, že se zblázním. Podíval jsem se na Petru, která doteď ležela na posteli a dívala se na nás. Zeptal jsem se jí jestli si taky hrála s tím šidítkem. Řekla že ne, že je ještě panna. Danda si můj penis vsouvala stále hlouběji do úst a něžně mi ho drásala zubama. Když už sem pomalu cítil, že se udělám, tak jsem jí řekl ať přestane. Ustala a podívala se na mne nahoru s otázkou v očích. Chci si to nechat do vašich kundiček, odpověděl sem a Danda si svlíkla elasťáky s kalhotkama zároveň a s roztaženýma nohama se rozvalila na postel.

Uviděl jsem překrásnou kundičku, která byla bez jedinýho chloupku. Přišel jsem k ní a nežně jí začal laskat malou bradavku a pomalu jsem jí začal vsouvat prsty do kundy. Danda začala těžce oddychovat a ruku položila Petře na její malý prso. Hladila jí ho a Petře se to začalo zjevně líbit. Opustil jsem Dandino prso a začal se věnovat její kundičce. Nejdřív jsem jí pomalu líbal na stehna a poté jsem se dostal k buchtičce. Roztáhl jsem jí ji a začal jazykem rejdit kolem ní. Danda začala rychle dýchat a tak jsem jí zarazil jazyk do kundy co nejhlouběji to šlo. Danda vyjekla a sevřela mi stehnama hlavu a z kundičky se jí začaly linout její šťávy. V tu chvíli jsem si všiml, jak Petře mačká prso a ta jen poslušně drží a zatíná zuby bolestí. Konečně se Danda uvolnila a pustila Petře prso. Pořádně jsem Dandu vysál a přemístil se k ústům Petry a začal jí líbat. Přitom jsem jí dal ochutnat sestřiny šťávy a ta jí poslušně spolykala. Chytnul jsem jí tričko a svlíkl jí ho. Měla nádherné cibulky s obrovskýma bradavkama. Levé prso měla celé červené, jak jí ho Danda mačkala. Přemístil jsem se proto pomalu k němu a začal jí ho lízat. Když ho měla celý mokrý, tak jsem jí začal sát bradavku a něžně jsem jí do ní kousal. Byla blahem bez sebe. Danda se mezitím vzpamatovala a rozepnula Petře džíny. Zajela jí rukou na kundu a zase jí vysunula a nechala mě z ruky olízat její šťávy.

Stáhla Petře džíny a posléze i kalhotky. Pořádně jí roztáhla nohy. Naklonil jsem se k Petřiný kundičce. Nádherně voněla. Měla krásný malý blond chloupky, který mě šimraly pod nosem. Byla daleko širší než Danda. Přestal jsem jí lízat a nastavil k její kundě penis. Pomalu jsem jí třel penisem kundičku, a když jsem vyděl její vyděšený výraz, tak jsem na chvíli zaváhal. V té chvíli si sedla Danda na její břicho a roztáhla jí kundu. Začal jsem ho pomalu zasouvat dovnitř a po chvíli sem narazil na panenskou blánu. Danda jí pustila kundu, chytla mě za bok a zarazila mě Petře do kundy. Uslyšel jsem hlasité zasténání. Začal jsem Petru pomalu pumpovat a viděl jak jí stékají krůpěje krve po stehnech. Děsilo mě, že jsem nic neslyšel kromě čvachtání její kundičky, ale asi za půl minuty Petra vybuchla v hlasité vzdychání. Danda sesedla z jejího břicha a začala něžně líbat její obličej. Najednou Petra zasténala a já cejtil, jak se jí svírá kundička a viděl jsem jak se celá prohejbá. Přestal jsem jí šukat a vytáhl ho z ní. Bylo to v době, kdy jsem ani já neměl do orgasmu daleko a tak jsem rychle chytil Dandu za nohy a dotáhl ji na okraj postele. Řekla že ne, že si mě chce šukat, jak se jí zachce a že chce na koníčka. Lehl jsem si na záda a Danda si nade mne klekla. Nejdříve si tu svou holou kundu jen tak třela o můj penis a pak se začala pomalu napichovat. K její výšce to bylo k nevíře, ale můj penis v ní zmizel úplně celej. Začala se napichovat čím dál tím rychleji a já cejtil, že už budu. V tom se Danda křečovitě zatvářila a její kunda se hrozně sevřela. Nedal jsem jí šanci. Chytnul jsem jí za boky a při jejím dalším orgasmu sem to do ní nastříkal. Položil jsem jí na záda, vysunul ho z ní a díval jsem se, jak ze její kundy pomalu vytejká mý sperma. Petra to viděla také a naklonila se k její kundě. Pořádně jí vysála a všechno spolykala.

Obě ten večer odcházely z bytu kámoše trochu obtížně, ale něž jsme došli domů, tak bylo vše v pořádku. Za pár dní tam jedu zas, tak se uvidí. Razhodně jsme si slíbili, že to nebylo naposled.

5/5 - (2 votes)
Nezapomenutelné prázdniny
Štítky:                        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..