[Lesby] Vrátil jsem se ten den domů ve výborné náladě a notně dřív než jsem měl. Doma nebyl nikdo, což mne překvapilo. Horko a shon udělali své, a tak jsem se šel vysprchovat. Byl jsem již hotový, když jsem uslyšel hlas mé manželky Jany dole na chodbě.

Dobrou náladu jsem neztratil, a tak jsme se na ni rozhodl vybafnout. Schoval jsme se proto za závěs vedle skříně v očekávání, že až půjde kolem, pěkně ji vyděsím. Ani jsme se přitom nenamáhal obléknout se. “Pojď dál Katko. Neboj nikdo tu není,” uslyšel jsem z úst Jany, když vešla do dveří a krve by se ve mne nedořezal. Došlo mi totiž, že si vede návštěvu a já jsem přitom seděl nahý za závěsem. Raději jsem tedy ani nedutal a čekal co se bude dít. “Dáme si aspoň kávu, doufám že nepohrdneš,” slyšel jsem Janu. “Když mne do něj dáš i něco ostřejšího, tak nepohrdnu,” konečně promluvila i Katka a já marně pátral v paměti, zda jsem někdy ten hlas slyšel.

Nenápadně jsem pootevřel závěs uprostřed, abych viděl ven. Katka si zrovna sedla bokem naproti mne na pohovku. Shledal jsem, že je to pěkná mladá dívka s černými vlasy a v krátké sukni. Nahoře měla oblečenu poloprůhlednou košili, pod kterou jí prosvítaly krajky podprsenky. Hned jsem si začal představovat, jaká asi je náplň toho kousku látky. Ze snění mne však vyrušila Jana, která již nesla dva šálky kávy a láhev mé oblíbené vodky. Z ní nalila trochu Katce do kafe a sama sobě do malé sklenky. Děvčata spolu začala klábosit. Jejich problémy mne moc nezajímali a tak jsem začal přemýšlet o tom, jak se se ctí dostat ven. Kdybych tu Katku alespoň znal. Náhle jsme zbystřil pozornost. “To je opravdu pěkná podprsenka, ukaž,” slyšel jsem Janu. Opět jsem nelenil a podíval se škvírou v závěse ven.

Katka si zrovinka rozepínala košili. Jana zvedla ruku a prsty se dotkla krajek na okraji podprsenky, aby vyzkoušela látku na dotek. Všiml jsem si jak se jí třesou prsty. Nebyl jsem, ale sám, kdo si toho všiml. Katka totiž náhle chytla Janinu již se odtahující ruku a přitiskla si ji na ňadro. Obě dívky se přitom dívaly vzájemně do očí. Jejich rty se pomalu přibližovaly. Úplně jsem cítil to napětí, které z nich vyzařovalo. Ve chvíli, kdy se jejich rty dotkly, ucítil jsme že mi můj nástroj stojí v plném pozoru. Nebylo divu. Janina ruka při polibku odrhnula jeden z košíčků Katčiny podprsenky a já uviděl krásné mladé ňadro. Ani Katka nezůstávala pozadu a její ruka bloudila pod Janinou sukní. Z mého místa jsem měl na to nádherný výhled. Zatím co stále obě nemohly odtrhnout od sebe své rty, Katčina ruka se již dostala pod Janiny kalhotky. Té to viditelně dělalo dobře, neboť kromě toho, že vydala nádherný vzdech roztáhla i nohy, aby mohly Katčiny prsty lépe k její mušličce. Viděl jsem jak Katka masíruje Janin poštěváček, který byl nalitý krví a cítil i překrvení mého údu. Také Jana si přestala hledět bradavek a hladila Katčiny nohy, až se postupně dostala ke kalhotkám. Nezaútočila však hned na mušličku, ale nejdříve jí zbavila kalhotek. Naskytl se mi přitom nádherný pohled na Katčinu zarostlou kačenku. Jana si ji již dlouho holí, a tak mne ten pohled na houštinu chloupků, zakrývající bránu rozkoše, notně rozpálil.

Janina ruka se hned vydala mezi chloupky a Katka to uvítala nádherný hlasitým vzdechem. Zároveň vyrazila svou pánví proti Janině ruce. Ta již našla v houštině chloupků Katčin poštěváček a prstem, který si předtím naslinila, ho dráždila. Katčiny vzdechy byli přitom čím dál tím hlasitější. Jana začala střídat poštěváček s dírkou, do které zajížděla nejprve jedním prstem a potom i dvěma. Katčiny vzdechy nabíraly na intenzitě. Všiml jsme si, že se přestala věnovat i Janině rozkroku a plně se soustředila na rozkoš, která se jí viditelně rozlévala po těle. Jana vycítila co bude v této situaci nejvhodnější a sesmekla se z gauče přímo mezi Katčiny nohy. Jazykem se přitom vrhla na poštěváček své přítelkyně. Katčiny vzdechy se ještě urychlily a já věděl, že se blíží její vyvrcholení. Ani já jsme však nezahálel a rukou si masíroval svůj úd. Cítil jsme, že je tvrdý jak kámen.

Ve chvíli, kdy přede mnou Katka explodovala v nádherném orgasmu, jsem vystříkl i já. Naštěstí si dívky mého vzdechu, který se mi přeci jen dostal mezi rty ven, nevšimly. Katka ho totiž přehlušila. Sedl jsme si na zem a poslouchal, jak se od gauče ozývají vzdechy mé ženy. Bylo mi jasné, že se tentokrát role vyměnily. Bylo mi přitom nádherně…

4.7/5 - (3 votes)
Sledoval jsem je tiše
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..