Volám sa Katka mám 20 rokov som nie som príliš vysoká skorej takej drobnejšej postavy. Proste malé útle dievčatko niekedy mi dokonca niektorý typovali vek len 15 rokov. Zo začiatku mi to prekážalo ale zistila som, že keď sa vhodne oblečiem tak číslo, ktoré uvádzalo vek je úplne zbytočné. Obtiahnuté rifle s vysokým pasom, ktorý formoval môj útli driek a zadoček doplnené krásne obtiahnutým tričkom, ktoré zas formovalo moje na moju postavu dosť veľké ale krásne pevné prsia.  Stačilo sa usmiať a hodiť pohľadom mojich modrých očí na hociktorého chlapca a dosiahla som vždy čo som chcela. Avšak sexy postava prináša aj svoje zápory. Nájsť vhodného partnera je niekedy skoro nemožné. Viem o čom hovorím vystriedala som už zopár partnerov a vždy im išlo len o to jedno…


Ale poďme pekne postupne. Už ako mladé žieňa som priťahovala pozornosť chlapcov. Samozrejme aj mne sa páčilo keď ma obletovali ale ako mladá 15tka som viac neriešila. Toto však zmenil jeden konkrétny chlapec, ktorý sa volal Patrik. Spoznali sme sa na jednom letnom tábore kam ma poslali rodičia. Bolo to tam super rôzne aktivity, výlety ale hlavne som spoznala kopec nových ľudí. Najlepšie boli však večeri, keď sme sa potajme stretávali. Naši vedúci tábora boli totižto veľmi prísny a každý deň kontrolovali večierku a hlavne chlapcov či sú vo svojich chatkách. Chlapci sa totižto veľmi snažili dostať k dievčatám a niekedy boli ozaj vynaliezavý. My sme bývali na jednej chatke spolu asi 6 dievčat a vždy sme boli radi, keď sa im podarilo nejako prekĺznuť. Tieto ich návštevy sa nikdy nezaobišli bez rôznych rozhovorov na rôzne témy. Nevynechali sme ani oblasť sexu. Vždy to však bolo v rámci srandy a hlavne sme sa dosť nasmiali.

Navštevoval nás hlavne Patrik s jeho o rok mladším bratom Ferom a ich spoločným kamarátom Tomášom. S Patrikom sme si už od začiatku padli do oka a celé dni sme po sebe pokukovali a hádzali po sebe úsmevy. Keď potom chodili na nočné návštevy vždy si sadol ku mne na posteľ a ja som mu niekedy poskytla perinu aby sa prikryl. Takto sme sa niekedy tajne držali za ruky alebo ma hladil po kolilenku. Spávala som v takej nie moc sexy nočnej košeli, ktorá bola práve až po kolená. Sexy nebola ale bola neskutočne pohodlná. Dokonca v tých najhorúcejších večeroch som bola pod ňou úplne nahá. Nevidela som v tom problém pretože nejak veľké prsia som v tej dobe nemala a okrem toho bola šitá tak, že zakrývala všetko ozaj kvalitne.

Jeden horúci večer neviem ako sa to chlapcom nás prišli pozrieť až šiesti. Ku každej dievčine si do postele vliezol jeden chlapec a pustili sme do zoznamovania. Ku mne ako inak prišiel Patrik a keď už bolo po zoznamovačke rozoberali sa ako vždy rôzne debaty. Ale téma sexu bola dnes omnoho viac v kurze. Možno to bolo tým, že bolo fakt horúco alebo proste tým, že všetci chlapci boli tak blízko nás dievčat. Po chvíľke niekoho z chlapcov napadlo aby sa zhaslo svetlo vraj niekde čítal, že potom sú debaty viac otvorené a pikantné pretože v tme človek stráca zábrany a nehanbí sa toľko. Odsúhlasilo sa to a dokonca aj oká sa pozaťahovali aby bola totálna tma. Veru to pomohlo témy boli hneď odvážnejšie ale aj zábavnejšie.

Odvážnejší sa však ukázal aj Patrik jeho ruka ako obvykle hladila moje koleno a s pridávajúcimi pikantnosťami stúpala aj jeho ruka po mojom stehne. Bolo to neskutočne pomalé a vzrušujúce stúpanie. Hlavne preto, že dnes som si veru spodné prádlo nevzala a tušila som kam smeruje jeho ruka. Možno som ho mala zastaviť ale asi by som to ani dnes nedokázala možno ani nechcela. Každopádne využil sytuáciu a ja som ho nechala. Keď už bol na stehne a hladil moju jemnú pokožku v izbe sa zrazu začali ozývať zvláštne zvuky. Nikto sa tam očividne bozkával. Neušlo to pozornosti osadenstvu spojeným s posmeškami. No bozkávanie neprestávalo a neprestávalo ani stúpanie Patrikovej ruky.

Keď sa dostal na môj bok a zistil, že nemám nohavičky chcel prejsť po vnútornej strene stehien a overiť si svoje zistenie. Moje nohy boli však veľmi tesne u seba a nedovolila som mu to. V tej dobe bolo v miestnosti už úplne ticho teda ak sa to tak dá nazvať. Všade vôkol sa ozývalo bozkanie a dýchanie či úplne jemné ochkanie. Ani Patrik sa nedal odradiť tiež som sa ku nemu naklonila aby sme sa radšej bozkávali. No on smeroval inam.  Namiesto mojich pier sa rozhodol preskúmať iné zákutia. Ešte raz som sa ho pokúsila odradiť a ponúkla mu svoje pery no on sa radšej presunul obkročmo za mňa. Ruky mi položil na kolená a jemne mi ich začal rozťahovať. Nepovolila som ani v tomto okamihu no potom mi začal bozkávať krk a uško a to bolo neskutočne príjemné. Pod touto rozkošou moje nohy akosi vypovedali poslušnosť a pomaly začali povoľovať. Nakoniec som bola skoro v tureckom sede on za mnou s perami na mojom krku a rukách na kolenách. Tieto ruky sa však vydali na cestu po stehnách smerom hore.

Išli pekne pomaly a užívali si jemnosť mojej pokožky. Išli tak pomaly, že som ich mohla 100krát zastaviť a dať nohy ku sebe no neurobila som to. Len som prudko dýchala a nechala to na osud. Musela som byť riadne červená keď už sa dostal konečne k mojej horúcej mušličke, ktorá chĺpky poznala len minimálne. Bola prakticky hladučká len s jemnými chĺpkami. Pekne mi ju hladil v okolí dierky ale viac si nedovolil. Všelijako ju stláčal a hladil sem tam jemne prešiel prstom po čiarke a zavadil o klitoris. Všetko to robil tak opatrne a jemne aby som mu túto bránu nezatvorila až som sa skoro prisahám urobila. Zrazu iba strhol perinu aby mal lepšiu manévrovateľnosť a jedna ruka sa vydala po brušku ešte viac hore až k prsiam, Ktoré boli síce malé ale boli tam.

Začal ma po nich hladiť a jemne ich mačkať. Ani on nemal nejak veľké ruky takže mu pekne padli do dlane tie moje pevné broskynky. Muselo sa mu to samozrejme hrozne páčiť pretože som cítila jeho horúci dych na krku a jemné stonanie pri každom dotyku na mojom tele. Samozrejme najviac jeho vzrušenie prezrádzala jeho pýcha, ktorá stvrdla v jeho pyžame a tlačila ma na chrbtici. Bolo to enormne vzrušujúce celá ta atmosféra a hlavne to, že prakticky nás nič nezahaľovalo.  Perina bola na boku, moja košieľka vyhrnutá až po prsia a nohy doširoka roztvorené všetkým na obdiv. Ako som už hovorila bolo nás 6 dievčat to znamená 6 postelí tri na každej stene. Moja bola zrovna v rohu a nohy som mala roztvorené priamo k ostatným. Jediné čo ma chránilo bola zhasnutá žiarovka chatky. Zrejme tá tma ozaj pomáhala stratiť zábrany pretože som vôbec neriešila ako vulgárne som odhalená. Proste som si len užívala.

Keď sa v miestnosti začali ozývať nové zvuky a vzdychy atmosféra nabrala na obrátkach aj u nás. Bola som už celkom vlhká a Patrik to samozrejme spoznal. Začal viac brázdiť moju dierku a jeme roztláčať lupienky vôkol nej. Keď už mal prsty riadne mokré zastavil ich končekmi nad vchodom a jemne pritlačil. Prvé články prstov vnikli do mňa. Vnikol tam kde ešte nikdy nikto nebol. Celkovo sa ma nikdy žiaden chlapec takto nedotýkal ani na prsiach a už vôbec nie tam dole. Bozky áno to už pár krát prebehlo ale, že na tábore dovolím niečo takéto chlapcovi, ktorého prakticky ani nepoznám len z pár spoločných večerov by som nepovedala ani v tom najhlbšom sne.  Skutočnosť však bola iná a on vstupoval hlbšie do mojich útrob. Tak ako predtým jemne dráždil celé okolie mojej vagíny tak prudko zrazu vnikol dvoma prstami do mňa. Tiež som jemne hýkla ale od rozkoše pretože som bola už riadne premazaná. Toto hýkanie však neprestalo pretože ma celkom svižne začal prstiť. Jeho prsty vo mne mizli jedna radosť. Ešte raz mi poriadne zmačkol prsia a aj druhou rukoa sa presunula k môjmu prirodzeniu. Jeho palec vyhľadal môj klitoris na ktorý zatlačil a bruškom palca ho začal jemne honiť.

Ako však už nedržal ruku na mojich prsiach košieľka sa zviezla dole a trocha mu v jeho šikovnej práci prekážala. To už mi bolo všetko jedno a nemohla som to dopustiť preto som skrížila ruky schytila spodok svojho jediného odevu a svižne si ho pretiahla cez hlavu a hodila na perinu. Tento pohyb neušiel jeho pozornosti a tak ako mal mokré ruky od mojej pičky ich vybral a oboma rukami prešiel po mojich bokoch hore k prsiam overil si to čo už vedel znova mi ich zmačkol a po brušku cez pupík sa vydal nazad do mojej dierky, kde hneď vnikol ako by odtiaľ ani neodišiel.

Ja som viac pritisla zadok na jeho tvrdého vtáka jemne sa prehla v chrbte a ešte viac roztiahla svoje nohy. Teraz som sa cítila ako bohyňa a veru keby sa zasvietilo v tom momente by som sa nemala za čo hanbiť. Iné by to bolo bez tých hormónov, ktoré mi zatemnili úsudok. V tomto momente som však už nevnímala okolie, neviem čo robili ostatný, ja sama som mala čo robiť aby som tlmila svoje vzdychy a dýchanie. Rovnaké zvuky sa ozývali z celej miestnosti takže kľudne sa tam mohlo diať čokoľvek.

U mňa to boli Patrikove prsty v mojej dierke. Ani Patrik to už nevydržal a ruka, ktorá sa predtým venovala môjmu pahorčeku sa presunula do jeho nohavíc. Troška sa poodtiahol a vytiahol svoj penis von a tak ako mňa prstoval začal seba honiť. Cítila som jeho špičku len kúsok nad svojim zadočkom a chcela mu nejako pomôcť aj keď skúsenosti som mala nulové. No hlavne som sa chcela po prvý krát dotknúť penisu. Nahmatala som ho pravačkou za svojím chrbtom a bol ozaj tvrdý. Nie moc veľký ale ozaj tvrdý. Na chvíľu mi uvoľnil miesto a ja som mu jemne začala honiť. Teda ak sa to tak vôbec dalo nazvať v tejto polohe v ktorej som sa o to pokúšala. Ale myslím, že skôr to bolo len také skúmanie hneď po tom ako som mu pár krát stiahla predkožku sa zas vrátil svojou rukou na jeho penis a mňa tak trocha drzo odsunul preč aby sa mohol robiť sám. Neurazila som sa hlavne keď som cítila rýchlosť akou si to začal robiť to ja by som mu v tejto polohe nemohla dopriať.

Chcela som dať ruku preč ale schytil ma a dal si ju na svoje guľky. Pochopila som a jemne som mu ich mačkala a hladila. Čím drsnejšie si honil tým prudšie do mňa vnikal a ja som už tiekla ako vodopád. Aj posteľná plachta už musela byť pekne mokrá. Už dávno ma Patrik nebozkával a len vzdychal pri tom ako nás oboch spracovával. Išlo mu to ozaj dobre a obom sa nám očividne blížil orgazmus. V tom sa však stalo to čo sa mohlo stať celú dobu. Niekto a tým niekým bol Patrikov mladší brat Fero zasvietil svetlo. Žiara svetla zatemnila zrak a celým telom prešiel mráz hanby a strachu. No zároveň blížiaci sa orgazmus nedovoľoval prestať, hlavne keď doznievajúce oslepenie odhalilo tajomstvo dnešného večera. Tri moje spolubývajúce mali sex a prijímali prírazy svojich návštevníkov, ďalšia dosť prudko fajčila Tomáša pričom jéj hlávka klesala ozaj nízko a brala si ho pekne hlboko. Ako neskôr vysvitlo Fero zasvietil práve preto, že tušil čo sa deje vôkol ale jemu sa ničoho nedoprialo. Jeho parťáčka robila drahoty a chcela sa maximálne bozkávať. Rozhodol sa jej preto ukázať čo sa deje v iných posteliach. V tomto odhalení mu nakoniec dovolila ísť pod perinu a konečne aj Fero dostal svoju odmenu a mohol lízať dievčenskú dierku.

Všetci pri odhalení svojich činov zrakmi preleteli po miestnosti a uvedomujúc si to, že v tom nie sú sami bez ostychu pokračovali. Jediný problém bol v tom, že zatiaľ čo všetci boli pod perinami a zahalený ja som bola vystavená všetkým na obdiv. Chcela som si rýchlo cez seba prehodiť perinu ale Patrik mi ju strhol a zhodil na zem. Akoby sa som bola jeho trofej ktorou sa chcel pochváliť. Bolo to ozaj divné všetci chlapci nech už robili čokoľvek pozerali na mňa teda okrem Fera, ktorý mal zaborenú tvár v inej dierke. Každopádne som sa tomu oddala. Pohľady, ktoré ma priam spaľovali  som začala ignorovať a zatvorila som oči. Ešte viac som sa roztiahla a prehla ako to len bolo možné a nechala nech si to užijú. Tak ako to opisujem by sa mohlo zdať, že to trvalo večnosť ale zhasnuté bolo tak 10 minút a po rozsvietení pri pohľade na moje krásne mladé telo postupne chlapci začali vypovedať službu. Dvaja súložiaci sa urobili svojim partnerkám na bruško a jeden vystriekal svojej dievčine pekne celú dierku. Po chvíľke mala ďalšia dievčina hotového svojho spoločníka a ten sa jej za odmenu urobil do úst a aj na tvár.

Každý dopredu dobre vedel do čoho ide. Z našich rozhovorov dobre chlapci vedeli, že ja a dievča ktorú si vybral Fero sme panny. Ostatné dievčatá, ktoré pustili chlapcov dnu už nejakú dobu pannami neboli. Neviem prečo si Patrik spolu s bratom zvolili panny možno dúfali, že aj tak budú úspešný no ja som rozhodne o panictvo prísť nechcela. Určite nie takto verejne. Aj keď na druhú stránku ľahko sa to hovorí keď sa o to ani nepokúsil nakoľko pôvodne som si myslela, že ani prstovať by som sa nenechala neznámym chlapcom a už vôbec nie takto pekne vystavená publiku.

Na moju obranu musím len povedať, že toho neľutujem a stálo to zato aj za tú hanbu, ktorú som potom pociťovala po zvyšok tábora zakaždým, keď som stretla niektorého z chlapcov, ktorý tam ten večer boli. Väčšina sa totiž urobila do svojich dievčat práve pri pohľade na moju vulgárne roztiahnutú a prstovanú pičku a vyduté prsia priam sa ponúkajúce na pohladenie. Nakoniec to však prišlo aj na mňa a teraz už hlasnejšie som začala vzdychať a vlniť sa ako taká kurvička. Vlny orgazmov metali mojím telom a ja som sa riadne krútila. Ako vo mne stále jazdil. Podvedome som mu zadoček viac tlačila na jeho vtáka a on v tom tiež došiel svojho vrcholu a začal striekať. Kvapky jeho spermií leteli vzduchom a pokropili mi celý chrbát aj zadok. Postupne som cítila ako to množstvo spermí steká dole po mojom chrbte medzi moje púlky.

Všetci to sledovali zo zatajeným dychom a až po doznení Patrikovho orgazmu som sa konečne dočkala súkromia a sám Patrik ma zakryl perinou. Zostal posledný párik, ktorý po minútke tiež došiel k vrcholu teda len jeho ženská časť. No nebol taký silný ako môj takže aspoň to moje odhaľovanie nebolo zadarmo. Nakoniec ostatné dievčatá nemali orgazmus vôbec. Potom už nik nič nehovoril a chlapci sa pomaly pobrali preč. Na druhý deň sme sa o tom s dievčatami trocha rozprávali ale keď sme stretli chlapcov bolo to divné a aj keď chlapci skúšali ešte pár krát po večeroch prísť mi sme sa dohodli, že už ich nepustíme. Jediná výhoda bola v tom, že sme sa prakticky poznali len vďaka táboru a každý bol z iného kraja. Čiže to čo sa tam stalo sa nik doma nemal ako dozvedieť a to čo sa tam vtedy stalo malo zostať uväznené v mojom najhlbšom vnútri.

Problém bol, že ja som chcela viac chcela som Patrika ešte raz ale už nie takto verejne chcela som ho mať sama pre seba. Koniec tábora sa blížil a túžba zažiť ešte raz to čo mi doprial pred tým než navždy zmizne z môjho života ma ovládla. Rozhodla som sa konať. Ako som už písala vyššie tábor bol plný rôznych aktivít. Niektoré boli však plne dievčenské alebo chlapčenské. Medzi tie chlapčenské patrila napríklad skúška odvahy, ktorá spočívala v tom, že chlapec, ktorý sa ju rozhodol podstúpiť musel o polnoci ísť do hlbokého temného lesa plného strašidelného ticha, kde bola umiestnená trofej. Túto musel získať a priniesť v časovom rozmedzí 30 minút. Všetci vedeli, kde sa tá trofej nachádza  vedeli aká komplikovaná cesta ku nej vedie. Ozaj to nebolo jednoduché a len málokto sa na túto skúšku hlásil. No keď už sa niekto prihlásil chlapci mali o zábavu postarané. Vedúci tábora podvečer umiestnil trofej a o polnoci mali chlapci budíček a odvážlivec mohol započať svoju skúšku.

Ak ste to nezvládli alebo sa nedajbože stratili mali ste píšťalku sa považovalo u chlapcov za veľkú hanbu. Bolo si treba premyslieť túto úlohu a išli do nej len ozaj tí, ktorý si verili na 100% . Nikto totiž nechcel skončiť neúspešne a veru zatiaľ z tých siedmich čo to podstúpili uspel každý. Dnes sa na to chystal práve Patrik a ja som sa rozhodla, že budem u toho. Predstavte si aké to bolo z mojej strany odvážne. Musela som sa tajne vytratiť ešte pred polnocou a sama tým temným lesom nájsť trofej, kde som chcela na Patrika počkať. Neviem ako som to dokázala ale túžba a vzrušenie ma hnalo stále hlbšie do temného lesa. Trofej som našla tesne po polnoci práve keď sa v údolí ozval signál, ktorý odštartoval Patrika. Zostalo len dúfať, že si ma Patrik nájde a mňa neopustí moja túžba po prstíkoch spôsobujúcich chvenie celého môjho tela.

Začínala som mať strach hlavne keď som započula praskanie konárov a nikoho chôdzu. Bola som strachom celá bez seba ale verila som, že to nemôže byť nik iný ako Patrik. Tíško som tam čupela a tŕpla ale hneď to zo mňa všetko spadlo keď som ho uvidela. Bol to on mojej dierky šampión. Stála som tam ako zjavenie celá v bielom len v letných voľných šatách a bielych podkolienkach. Tieto šaty boli špeciálne, spredu ma síce pekne zahaľovali no chrbát som mala nahý prakticky až po zadok. Ich špecialita spočívala v tom, že celý tento jeden kus látky držala na mojom tele len jedna jediná mašlička okolo môjho krku. Na takéto večery nebolo treba viac a hlavne som chcela pôsobiť viac sexi ako v tej mojej nočnej košieľke. Patrik keď ma uvidel skoro spadol ale nie od mojej krásy ale fakt sa ma zľakol ako keby som bola duch.

„Katka?“

„Áno Patrik to som ja.“

„Čo tu pre boha robíš.“

„Chcela som byť s tebou sama a nijak inak to nešlo.“

Bez slova potom pristúpil bližšie a zahľadel sa mi do očí. Chvíľu sme na seba len tak pozerali a potom ma začal bozkávať na pery pri čom ma chytil za boky a neskôr za zadok. Pritisol si ma na svoje telo a neustále ma hladil po mojom zadočku a nahom chrbte čo mu poskytlo nové poznanie o chýbajúcej podprsenke. Dobre vedel prečo som tu a skoro prestal dýchať keď som o meter odstúpila a jednou rukou si potiahla za mašličku. Tá okamžite povolila a gravitácia spôsobil, že moje šaty hneď po chvíľke ležali u mojich nôh. Stála som tam len v spomínaných podkolienkach a krajkovaných bielych nohavičkách.

Jemne som rozkročila nohy a rukami si zašla do vlasov aby som si rozpustila coík a vyzerala pri tom najsexi ako len viem. To Patrik využil a zrovna keď som tam tak vzpriamene stála a snažila sa odstrániť gumičku z mojich vlasov priložil svoje ruky na moje telo a začal ma hladiť po prsiach a bokoch. Nechala som preto ruky hore aby si to poriadne užil. Rovnako aj on zhodil svoje tričko a odhalil svoju jemne svalnatú chlapčenskú hruď. Schmatol ma za zadok a pritisol moje nahé prsia na svoju hruď. Začali sme sa vášnivo bozkávať a keď už chcel svoje ruky vsunúť do mojich nohavičiek rýchlo som si kľakla do lístia pod nami a začala mu sťahovať kraťasy. Čakalo tam na mňa presne to v čo som pred tým len cítila na chrbte mala aj v rukách ale ešte nikdy nevidela. Predtým mi to tak neprišlo ale mal ho celkom veľkého neviem možno od vzrušenia ale nakoľko som sa práve chystala urobiť chlapcovi prvú fajku v živote bála som sa či sa mi vôbec zmastí do mojich úst.

Jeho špička sa mi hompáľala priamo pred perami, posledný pohľad hore, oblizla som si pery a uchopila jeho penis. Jemne som mu stiahla predkožku a vlhkými perami pomaly prechádzala po žaludi ako sa mi vnáral do úst. Tak nejak som o tom čítala v časopise tak som len dúfala, že to robím správne. Hlbšie som si netrúfla ale špičku som mu takto postupne celkom svižne začala láskať perami aj jazýčkom, ktorý v ústach teda nelenil. Jeho prudké dýchanie a tvrdý penis ukazovali, že to zrejme robím dobre ale ten chlapec chcel viac. Chytil ma pravou rukou za moje rozpustené vlasy, ktoré zovrel v päsť. Takto si ma pridržal a najskôr jemnými no potom hrubšími pohybmi svojej panvy sa snažil dostať hlbšie do mojich malých neskúsených ústočiek. Nebránila som mu aj keď príjemné to dva krát nebolo nakoľko som nebola skúsená. Ale aspoň som ho chytila rukami za boky a trochu sa snažila tlmiť tie jeho prírazy.

Takže scéna ako z porna. Dievča v bielom kľačiace v lístí a penisom v ústach drží chlapca za boky a jemne ho odtláča pri každom jeho vniknutí. On jej zatiaľ drží pevne hlavu za vlasy aby nemohla cúvnuť a pri pohľade upnutom ku korunám stromov v miernom rozkročení jej vráža svoj nástroj čo najhlbšie mu to ona dovolí. A práve v tom to naňho prichádza a on jej ústa plní semenom.

Presne toto bol ten moment kedy som po prvý krát ochutnala spermie. Neboli také chutné ako v poviedkach, ktoré som čítala ale ani nejak nechutné. Dokonca som bez väčšieho odporu dokázala spapať to čo mi nadelil. Ešte ma chvíľu držal za vlasy ale už neprirážal len pumpoval, všetko čo sa dalo a pritom hlasno vzdychal. Prevzala som iniciatívu a rovnako ako predtým ho pomaznala svojimi perami než som získala poslednú kvapku. Vstala som pekne si oblizla pery a s rozcuchanými vlasmi som sa uvelebila na kmeň stromu na ktorom bola umiestnená trofej, ktorú mal získať.

Roztiahla som doširoka nohy a jemne poodhrnula svoje nohavičky by tiež videl to čo predtým videli len jeho kamoši. V tejto vulgárnej polohe som mu oznámila jednu vec:

„Čas sa ti kráti Patrik zober si svoju trofej rozhodnutie je na tebe.“

Samozrejme nezaváhal ani chvíľočku a hneď pristúpil ku mne a rozhodol sa splatiť mi svoj dlh. Ani sa neobťažoval s mojimi nohavičkami tak ako boli odhrnuté sa k mojej dierke prisal ústami a vrazil mi dnu svoj jazyk. Už tak som bola celá vlhká a toto mi pomohlo ešte viac. Lízal ma pekne pozdĺžne pričom rukami mi pekne rozťahoval doširoka môj závoj aby kompletne odhalil celú čiarku aj s klitorisom, ktorý takto poriadne vystúpil a on mu venoval patričnú pozornosť. Takto ma mal v plnej moci roztiahnutú a prístupnú ako to len šlo. Netrvalo dlho a to po čo som sem prišla sa dostavilo. Silnejší orgazmus než som mala pred tým na chate a ja som len banovala, že zas sa musím krotiť aby nás nepočuli až dole v údolí. Bolo to tak silné, že som sa snažila ho rukou odtlačiť ale nedal sa a predĺžil mi tak orgazmus čo to len šlo.

Keď konečne prestal z mojím týraním pozrel na moje prsia ktoré sa jemne nafukovali a začal ich bozkávať a jemne hryzkať. Potom z nenazdajky odstránil už tak mokré nohavičky a hodil ich bokom. Vzal ma do náruče a položil na zem do lístia. Takto sme a začali vášnivo bozkávať keď tu zrazu som ucítila jeho tvrdý penis ako sa snaží dostať do mojej dierky. Po toto som sem neprišla a snažila som sa brániť ale bol silnejší a pevne si na mňa naľahol. Mohla som sa brániť aj lepšie ale niekde vo vnútri som to aj ja chcela. Krajšie sa o panictvo azda prísť nedá a predsa len som bola jeho trofej. Posledné čo som stihla mu pošepnúť bolo:

„Urob to rýchlo.“

A veru aj urobil hneď ako si žaluď našiel vchod vošiel asi centimeter potom sa celý napol a prudko mi ho vrazil až po koreň dnu. Myslela som, že zamdliem ale on mi len rukou silno zakryl ústa a prudko ho vybral a ešte tri krát vrazil dnu. Až potom chvíľu zostal vo mne a, keď už som prestala kričať do jeho ruky utrel mi slzy z tváre a ospravedlnil sa. Len som sa usmiala a naznačila mu, že môže pokračovať. Tentokrát na to už išiel pomaly a bolesť už nebola taká silná. Postupne sa mi uľavovalo a prichádzala rozkoš. Keď už cítil, že som v pohode začal ma narážať tvrdšie až pod nami praskali konáriky a šušťalo lístie. Takto ma tam mrdal hodnú chvíľu, keď sa mi konečne dostavil orgazmus a vyliečil tým predchádzajúcu bolesť. Nebol taký silný ako predtým ale bol hlbší a krajší. Keď už som ho mala za sebou a hlavu chladnejšiu len som ho poprosila aby si dával pozor a pekne mu držala ďalej.

Keď už sa mu to blížilo začal ma mrdať fakt celkom svižne a tvrdo. Jeho dýchanie sa stupňovalo s intenzitou vnikania keď tu zrazu sa vzopäl a celú dávku mi vystriekal do dierky presne tam kam som nechcela. Potom vstal a ja som rýchlo zašla rukou do svojej dierky kde som si našla vytekajúce semeno. Trocha zlostne som naňho pozrela ale len kývol plecami, že to nešlo inak. Chvíľu som čupela aby vytieklo všetko čo len šlo. On mi podal nohavičky vzal si druhú trofej a nechal ma tam. Zrazu bolo po romantike aj po vzrušení a túžbe. Na chrbte som mala samé lístie a v dierke aj žalúdku jeho semeno. Bola som tu sama a už nie panna. Očistila som sa obliekla a išla do svojej postele. Na druhý deň si ma moc nevšímal ale tiež to nemal úplne zadarmo. Nestihol to v časovom limite takže sa mu všetci posmievali. Keby oni ostatný vedeli, že väčšinu času ma tam súložil asi by sa nato pozerali inak.

Ja som však bola rozčarovaná z jeho správania. Ale nebanovala som bolo to super len som sa trocha bála následkov ale nič z toho nebolo dokonca posledný deň keď sme sa lúčili mi poďakoval a ospravedlnil sa za to ako sa zachoval. Povedala som mu, že sa mi to veľmi páčilo a na pamiatku som mu dala svoje nohavičky, ktoré som v ten večer mala a povedala mu, že toto je jeho skutočná trofej. Bolo to posledný krát čo sme sa videli a ja som po ňom mala ešte dvoch sexuálnych partnerov jeden bola taká rýchlovka a s druhým som bola asi tri mesiace vo vzťahu. Ako som už písala vyššie záujemcov bolo viac ale len o moju dierku alebo prsia. O vzťah nikdy nikomu nešlo nie hlavne o dlhodobý. Aspoň, že som mohla využívať práve tú ich túžbu po mne a pritom som ich nemusela ani pustiť tam kde chceli.

Jediný opak nastal na strednej tesne pred maturitami. Jeden môj profesor si na mňa vysadol a hrozilo, že ma nepripustí k maturitám. Snažila som sa ako to len šlo no nič nepomáhalo. Rozhodla som sa preto ísť po škole ku nemu do kabinetu zvodne oblečená s prosebne nastavenými očami, ktoré mi už neraz získali to čo som si zaumienila. No tu som silno narazila. Vzal ma dnu a vysvetľoval, že to ide so mnou dole vodou, že sa musím polepšiť a podobne. Na všetko som mu prikyvovala a prosila ho aby mi pomohol, že chcem ísť na výšku a že toto mi môže zničiť život. Veď ma predsa musí pochopiť ja sa dokážem zlepšiť len mi musí dať šancu.

Na chvíľu sa oprel o stôl zalomil rukami pozrel sa na mňa a povedal, že možno by mi vedel pomôcť ale musela by som sa o to zaslúžiť. Rozžiarili sa mi oči a povedala som, že sa budem snažiť ako nikdy predtým.

„Si ochotná urobiť preto všetko?“

„Áno pán učiteľ samozrejme urobím čo sa bude dať.“

„Dobre tak zamkni dvere a poď sem.“

„Ako? Čo prosím?“

„Si krásna a múdra dievčina. Dobre vieš o čo tu ide, Zamkni dvere a poď sem ale odíď. Ale viac krát ti to neponúknem.“

Zdráhala som sa pretože mu bolo už hádam cez 50 rokov. Nebol škaredý ale bol to proste starý úchyl. Fakt som o toto nemala záujem ale postavil ma pred hotovú vec a nedal moc času na rozmyslenie. Nakoniec na moju veľkú hanbu som to urobila zamkla som dvere prišla ku stolu. Priam som ho prebodávala pohľadom ale bolo mu to jedno naznačil mi aby som sa len otočila a dala si dole legíny a j s nohavičkami a oprela sa o stôl. Urobila som čo žiadal a on si len napľul na ruku a pár krát mi tvrdo pohladil mušličku. Potom si vytiahol svojho starého vtáka na ktorého rovnako trocha napľul a už ho smeroval do mojej dierky. Ešte som stihla povedať, že to asi nechcem ale to už mi ho tam vrazil a začal ma šukať. Chvíľu trvalo než som zvlhla takže to trocha bolelo. Ale on neprestával naopak pridal na rýchlosti. Aspoň ho mal dosť veľkého takže časom to bolo aspoň trocha prijemné ale stále odporné. Učiteľ, ktorého celá škola uznávala si takto na úkor študentiek užíval.

Niekde som o tom už počula ale nikdy som neverila, že sa to stane aj mne. Našťastie ma nešukal dlho ten starý nadržanec ma vystriekal behom pár minút. Pri jeho orgazme ma riadne pritlačil o stôl a vtlačil mi ho azda až do žalúdka. Potom ho vytiahol a natiahol mi späť legíny. Ja som sa vzpriamila a on len odomkol dvere a povedal aby som prišla ešte zajtra a môžem ísť na maturity. Hrozne ma to nahnevalo a chcela som niečo povedať no len ma odbil tým, že môžem ísť a vidíme sa zajtra.

Na druhý deň keď som prišla nestrácal čas. Hneď za mnou zamkol a oprel ma o skriňu.  Stiahol mi nohavičky spod sukne a začal si vyberať svojho vtáka. Ani ja som to nekomplikovala pozrela som sa smerom von z okna a jemne som sa rozkročila a podvihla jednu nohu. Takto mi ho tam zas surovo šupol a mrdal ma v stoji asi 5 minút. Dnes si dal celkom načas no ako predtým urobil sa mi dnu ešte pár krát prirazil a vytiahol ho. Išiel ku stolu a niečo vypisoval ja som si zatiaľ natiahla nohavičky a utrela spermie čo mi stiekli po nohe. Dal mi nejaký papier a povedal, že gratuluje vraj už môžem ísť k mature. Mal tak hnusný úsmev na tvári, že som mu chcela doň napľuť ale len som vzala ten papier a odišla.

Po tomto zážitku už som prestala využívať chlapcov ako predtým a možno aj vďaka tomu som si našla chlapca menom Oliver. Bol to ozaj super chalan nešlo mu len o sex ale mal ma skutočne rád a dokázal pre mňa urobiť čokoľvek. No a samozrejme ja preňho. Neskutočne sme si rozumeli a mali sa radi. Kadečo sme si s Oliverom a prešli hlavne keď sa blížila chata kde mal osláviť svoje narodeniny. Náš vzťah mal byť skúšaný tými najťažšími skúškami a ako sme obstáli zhodnoťte sami…

Líbíla se Vám povídka? Celou knížku erotických povídek můžete zakoupit zde

5/5 - (2 votes)
Chata plná príbehov – Katka
Štítky:                                                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..