Po střední škole jsem se hlásil na vysokou, ale bohužel to nevyšlo a já, abych nemusel na vojnu, jsem se rozhodl rok navštěvovat jazykovou školu. Přihlásil jsem se do jedné soukromé školy na roční studium angličtiny a těšil se, jak se budu rok flákat.

Čtvrtého září byly rozřazovací testy a já jako starej jazykovej mazák jsem se místo soustředění na test, soustředil na něco zcela jiného. Cílem mého zájmu se staly mé, jak jsem doufal, budoucí spolužačky. Bohužel jsem přecenil své schopnosti a můj rozřazovací test, narozdíl od oněch dívek, dopadl velmi špatně.

Desátého září jsem nastoupil do třídy, ve které byli soustředěni ti nejhorší angličtináři. On by to nebyl zase takový problém, jelikož jsem se chtěl více jak angličtině věnovat úplně něčemu jinému. Problém byl spíš v tom, že v mé třídě byli, až na dvě výjimky, samí kluci. Nutno podotknout, že ony výjimky nebyly zrovna nejkrásnější. Rozhodl jsem se proto přeci jenom své aktivity přesunout směrem k rozšiřování svých jazykových schopností namísto rozšiřování mých sexuálních zkušeností. První dny výuky oplývaly nudou. Opakovali jsme látku, kterou jsem, bohudík, zvládl už na základní jazykové škole. Často jsem chodil do hodin pozdě, nebo jsem do pozdních nočních hodin flámoval a pak jsem při výkladu lektorky spal. To vše mělo samozřejmě vliv na názor lektorky na mou osobu. Jelikož jsem si jí téměř nevšímal a ani pokusy mě potrestat vyvoláním nezabraly, vznikla mezi námi velmi rychle jakási tichá dohoda spočívající v tom, že ona mě nebude vyvolávat a ani jinak se snažit mne vtáhnout do výuky a já naopak nebudu její hodiny rušit.

Pokud jde o lektorku samotnou, nebyla vůbec k zahození, tedy jako žena. Byla jen o tři roky starší než já. Měla krásné dlouhé hnědé vlasy. Pěknou postavu s ani malými ani velkými prsy. Zadeček byl akorát, prostě potkat ji na někde večer na diskotéce, tak ji okamžitě začnu balit. Ale byla to přece jenom má učitelka.

Samozřejmě, že jsem si jí občas všímal, zvlášť když si na sebe vzala průsvitné letní šatičky a pod ně tanga kalhotky. Jednou jsem seděl přímo naproti její katedře. Měla na sobě krátké letní kytičkované šaty. Moc jsem na ni nekoukal. Ležel jsem s hlavou položenou na rukách a přemýšlel o tom co budu dělat odpoledne. Lektorka zadala práci a sedla si za katedru. Jen tak jsem po ní přejel zrakem a všiml jsem si, že jí nejdou vidět kalhotky. Ne že by byly kryté látkou šatů, ale prostě tam, kde jde většinou vidět proužek bílé či černé látky nebylo vidět nic. Snažil jsem se více zaostřit zrak, ale bylo to marné. Za chvíli stejně přehodila nohu přes nohu a já se vrátil k mé předešlé činnosti. Do konce bloku (hodiny) zbývalo asi 15 minut. Stejně mi to ale nedalo a občas jsem koukl směrem ke katedře.

Bohužel pro mne se po zbývající čas hlídala. Pořád jsem přemýšlel jestli má kalhotky v tělové barvě, nebo je naostro. O přestávce jsem se rozhodl, že na to musím přijít. Aspoň se nebudu nudit. Přesedl jsem si o dvě lavice blíž a ještě před začátkem hodiny jsem se položil na lavici jakože spím. Našel jsem si nejvýhodnější pozici pro pozorování a čekal. Profesorka vešla, řekla pár vět o spících spolužácích (samozřejmě, že tím myslela mě) a o tom, že teď se bude dodělávat práce s předešlé hodiny a sedla si. Nadešla má chvíle. Poposunul jsem ruku, abych měl lepší výhled a čekal. Chvíli seděla s nohou přes nohu, ale pak je dala vedle sebe. Nalila si kafe z termosky, otevřela noviny a uvelebila se, aby měla pohodlí. Pomaličku lehce roztáhla nohy a já poprvé uviděl její fantastickou kundičku. Měla ji krásně udržovanou. Chloupky sčesané na stranu. Nemohl jsem se toho pohledu nabažit. Měl jsem sto chutí se zvednout a začat ji lízat. Zničehonic přehodila rázně nohu přes nohu. Skoro jsem se lekl, protože jí u toho strašně zašustily noviny. Otevřel jsem si knížku a začal jsem se věnovat zadanému úkolu v naději, že opadne mé vzrušení. Přemýšlel jsem, jestli si mě všimla. Nevypadalo to tak, ale její prudký pohyb mě zneklidňoval.

Nejméně půl hodiny jsem na ni ani koutkem oka nepohlédl. Pořád jsem ale měl před očima obraz jejího nádherného klína. Nedokázal jsem se na nic soustředit. Vše vyvrcholilo asi patnáct minut před koncem vyučování. Zrovna jsme měli překládat nějaké věty. Psal jsem druhou z nich, když jsem si všiml, že má opět nohy vedle sebe a její kundička je opět odhalená. Napřed jsem se na ni díval jen krátce, vždy jsem jen tak přejel očima přes třídu a na chvíli jsem pohledem spočinul na tom skvostu. Nedokázal jsem to ale vydržet a po několika takových „průzkumech“ jsem na ni upřel zrak.

Vnímal jsem každý její záhyb, každý chloupek. Vychutnával jsem si ten pohled. Pak jsem pomalu zvedl zrak a uvědomil jsem si, že se dívám přímo do jejích očí. Upřeně mě pozorovala. Koukal jsem do jejích nádherných hnědých očí. Připadalo mi to, že to trvalo celou věčnost, ale ve skutečnosti ten pohled mohl trvat nějakých pět deset vteřin. Sklopil jsem zrak, dnes už podruhé.

Hodina končila a všichni se začali balit. „Myslím, že mi máš co vysvětlit. Zastav se za deset minut dole v knihovně,“ řekla mi lektorka. Polilo mě horko. Byl to totální trapas. V duchu jsem doufal, že si toho nikdo jiný nevšiml. Pomalu jsem si sbalil věci a počkal až všichni odejdou, pak jsem zamířil do suterénu, kde se nacházela knihovna. Když jsem vešel dovnitř, uviděl jsem lektorku, jak sedí v křesle u protější stěny a listuje časopisem Time. Zastavil jsem se a čekal co se bude dít. Duševně jsem se připravil na pěkný příval nelichotivých slov, jenže se nic takového nestalo. Nevěděl jsem co mám dělat, tak jsem začal: „Slečno lektorko, já… já.“ „No copak? Chtěl jsi něco říct? Copak to bylo ve třídě?“ odpověděla dřív než jsem se stačil vykoktat. „No víte… paní… ehm, slečno lektorko… já se chtěl omluvit… já,“ začal jsem znovu vykoktávat jakous takous omluvu. „No to je pěkné, že se omlouváš. Je to trošku i moje vina, měla jsem si dávat větší pozor. A neříkej mi slečno lektorko, zní to tak ustrojeně a navíc, když si ve třídě tykáme, tak proč by jsi mi měl teď vykat? Víš nepozvala jsem tě sem kvůli tomu dnešku, spíše mě zaráží tvůj celkový postoj k učení. Myslíš si, že jsi tak dobrý, že nemusíš nic dělat?“ pronesla a dlouze se na mne zadívala. „No občas je něco, co neznám, ale třeba když čteme, tak mi to připadá příliš jednoduché.“

Nastala chvilka ticha, pak Eva, jak se naše lektorka jmenovala, pokračovala: „Tak proč, když jsi tak dobrý, dopadl tvůj rozřazovací test tak špatně?“ Přebral jsem si všechno v hlavě. Když jí teď ukážu, že mám na to být v lepší skupině, tak mě možná přeřadí. Druhá skupina ji má jen jednou týdně a my třikrát. Bylo by to pro mne lepší. Nemusel bych si připadat trapně většinu týdne, dokonce bych mohl ten jeden den obětovat a nechodit do školy. „No víte, já se na ten test nějak moc nesoustředil a no prostě jsem mu nedal všechno,“ plácl jsem první věc, která mě napadla. „Třeba máš špatnou motivaci, nebo tě nebaví úkoly které děláme,“ odpověděla na to, otočila se a předklonila se, aby mohla vytáhnout jakousi učebnici.

Ve chvíli kdy se předklonila, vykoukla na mě zpod šatiček její nádherná růžovoučká broskvička. Neudržel jsem se a tiše, ale ne dostatečně tiše, aby to neslyšela, jsem obdivně pronesl: „Jejda, ta je!“ Zarazila se, pak otočila hlavu ke mně. Opět jsme si koukali z očí do očí. Připadal jsem si jako naprostý debil. Chvíli na mě koukala, pak se otočila a pokračovala v přehrabování v učebnicích. Stál jsem tam jak tvrdé Y a ten můj se pomalu chystal na to samé. Nebyl jsem schopen se ani otočit a tak jsem tam tak stál a civěl ji přímo na její nádhernou kundičku. Chvilku bylo ticho a pak potichounku pronesla: „Líbí?“ Ještě víc jsem zkoprněl. „No… strašně moc.“ „Můžeš se podívat třeba i zblízka.“ Popošel jsem směrem k ní. Přidřepl a ze vzdálenosti deseti centimetrů jsem si prohlížel její překrásný pevný zadeček a kundičku. Osmělil jsem se a pohladil jsem ji po prdelce. Vzdychla. Několikrát jsem kruhovými pohyby přejel po obou půlkách a pak jsem zamířil k jejímu pokladu. Jemně jsem se jí dotkl. Opatrně jsem prstem vklouzl dovnitř, byla nádherně teplá a vlhkoučká. Začal jsem ji dráždit na poštěváčku. Slastně zavrněla. Vnikl jsem do ní dalším prstem. Roztíral jsem její vlhkost po zadečku. Přiblížil jsem obličej blíž k jejímu pohlaví a ucítil jsem doslova fascinující vůni. Mírně jsem jí roztáhl nohy od sebe a zabořil jsem hlavu mezi její stehna. Z úst se jí vydral další vzdech. Opřela se rukama o stěnu a vyšpulila na mě ještě víc svou prcinku. Ochutnal jsem ji. Chutnala báječně. Jednou rukou jsem ji dráždil a zároveň jsem ji lízal. Nemohl jsem se toho pocitu nabažit. Ona zřejmě také ne, protože jen vzdychala a vrtěla prdelkou. Po nějaké době jsem cítil, že ho už musím smočit, jinak bych zešílel.

Chtěl jsem ji ale ještě dopřát trochu toho dráždění. Přestal jsem ji lízat a rozetřel jsem jí vlhkost po celém zadečku, hlavně ale na zadní dírku. Vytušila na co se chystám a rozkročila se ještě víc, aby jsem měl víc prostoru. Klečel jsem mezi jejíma nohama a levou rukou jsem dráždil její kundičku. Pravou ruku jsem přiložil na prdelku a pomalinku jsem sklouzával k dírce. Vnikl jsem trochu dovnitř a hned jsem zase prst vytáhl. Opakoval jsem to několikrát, pokaždé s větším důrazem, aby jsi zvykla. Pak jsem jí do zadečku strčil celý prst a po chvilce opatrně přidal další, pak ještě jeden. Sykla, ale pak se sama nabodla. Začal jsem projíždět prdelku čím dál rychleji. Pohled na její vlnící se zadeček, prsty jedné ruky mizející v její kundičce a prsty druhé ruky v její prdelce mě dokonale rajcoval. Už jsem to nevydržel. Přerušil jsem dráždění, stoupl si a sundal kalhoty. Pak jsem shodil i slipy.

Čekala tam s vystrčenou prdelkou celou vlhkou od kundičky až po zadeček. Přistoupil jsem k ní. Chytil ji za boky. Najednou jsem ucítil, že mi chytá na ptáka. Několikrát po něm přejela rukou, promnula ho, pohladila mě přes koule a pak si ho přitáhla přímo k dírce. Sledoval jsem, jak do ní vnikám. Měla ji nádherně úzkou, dokonale obepínala moje mužství. Několikrát jsem rychle přirazil a pak jsem si začal vychutnávat každý nepatrný pohyb. Chvíli jsme tak pomalu a jemně šoustali, ale pak se tempo začalo zrychlovat. Vzdychala čím dál hlasitěji. Přirážel jsem stále rychleji a rychleji. Dostali jsem do nelidského tempa. Eva vzdychala a rukama se odrážela od zdi, aby co nejvíc přirážela. Já se k ní přitahoval za boky. Začalo to na mě přicházet. Zpomalil jsem tempo a přemýšlel kam jí to nastříkám, ale ona to vyřešila za mne. Zřejmě odhadla, jak na to jsem a protože na tom nebyla o moc líp jen tiše zasténala: „Klidně se udělej do mě. Moc by se mi to líbilo.“ Věděl jsem, že už nevydržím moc dlouho a tak jsem opět postupně začal zrychlovat přírazy až jsem se dostaly snad ještě do šílenějšího tempa než předtím. Začala hlasitě vzdychat a hekat.

Muselo to být slyšet až na půdu. Přestal jsem vnímat okolní svět. Pot se ze mne lil jako bych byl v sauně. Najednou začala nahlas křičet, jednu ruku spustila a po chvilce si ji vrazila do klína a začala si přejíždět přes Venušin pahorek. Dráždila se čím dál víc a rychleji. Pak si zajela prstem do kundy a já na svém ptáku ucítil její dotek. Projížděla si pičku v opačném tempu než jsem já vnikal do ní. Začala házet hlavou, pak se zaklonila, vykřikla a já ucítil jak mi kolem ptáka pulzuje její broskvička v orgastických křečích. To mě dorazilo a začal jsem stříkat taky. Pumpoval jsem to do ní co to dalo a nepřestával přirážet. Když jsem ho z ní vytáhl, tak se zhroutila do kleku na zem. Přerývaně dýchala a na její tváři byl vidět úsměv. Labužnicky zajela prstem do své štěrbinky a pak ho celý olízala. Koukla na mě a rozkošnicky mrkla. Pak se postavila, šaty jí sjely a zakryly lesknoucí se klín. Políbila mě. „Promiň, strašně ráda bych pokračovala, ale mám další hodinu. Tady máš nějakou práci na doma a až to budeš mít hotové, tak mi řekni a pak to spolu proberem,“ zašeptala mi do ucha a podala mi cvičebnici angličtiny. Znovu na mě vyzývavě mrkla. Zvedla se a chtěla odejít, pak si ale klekla a obemkla svými překrásnými rtíky můj povadlý klacek. Trochu ho pocumlala a pak bez jediného slova odešla.

Oblékl jsem se a vyrazil domů. Hlavou se mi honila spousta věcí. Usmyslel jsem si, že hned jak přijdu domů, tak se vrhnu na ten úkol, abych ho co nejdříve mohl „konzultovat“ s Evou. Když jsem dorazil domů, doslova jsem vběhl do pokoje a vrhl se úkol. Při otvírání knihy z ní něco vypadlo. Sehnul jsem se na zem a uviděl fotku lektorky. Ležela na posteli, nohy mírně od sebe a samozřejmě, že na sobě neměla vůbec nic. Tvář ji zdobil vše slibující šibalský výraz. Začal jsem se těšit jsem se na další školní den.

Jazyková škola 1.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..