Týden po mé velice příjemné zkušenosti s lektorkou jsem onemocněl a tak jsem měl sice dostatek času na zpracování zadaného úkolu, ale nemohl jsem ho s ní „konzultovat“.

Naštěstí jsem netrpěl žádnou zákeřnou nemocí a během čtyř dnů jsem byl celkem v pořádku. Cvičení jsem měl už hotové a tak když jsem v pondělí kráčel do školy, čekal jsem velmi zajímavé vyvrcholení dne. Bohužel si Eva vzala jen můj vypracovaný úkol a řekla, že mi ho opraví. Nic víc, nic míň. Čekal jsem další pěkné chvíle strávené v knihovně. Začal jsem přemýšlet o tom, že jsem se zřejmě přepočítal a že možná vůbec nemyslela tou konzultací sex, ale obyčejné zhodnocení mých chyb v úloze a zadání další. Byl jsem naprosto otráven. Další den ráno jsem uvažoval zda to má cenu do školy vůbec jít. Nakonec za mne vše vyřešil spolužák, který mi napsal SMS, abych mu donesl nějaké cédéčka.

Vyučování probíhalo naprosto normálně a já se docela těšil domů. Poslední půlhodinku jsme měli doplňovat slovesa ve správném čase v nějakém cvičení.

Neměl jsem vůbec náladu zabývat se přítomným, přítomným průběhovým, předpřítomným, minulým, předminulým a dalšími časy a tak jsem pokukoval po třídě. Během toho tohoto lelkování se několikrát setkal můj pohled s Eviným a pokaždé se sice téměř neznatelně, ale mile usmála. Vyučování skončilo a většina mých spolužáků se rychle sbalila a vyrazila domů na oběd. Moc jsem nespěchal, protože doma nic na jídlo nebylo a tak jsem se nabídl, že smažu tabuli. Lektorka mezitím vyndala kazetu z přehrávače a schovala ji spolu s učebnicemi do své tašky. Pak z boční kapsy vytáhla můj domácí úkol.

„No docela jsi mne překvapil. Máš to skoro všechno dobře a ta esej se mi taky moc líbí. Sice by se našly nějaké chybičky, ale většinou jsou jen ve členech, občas nějaký ten čas. Myslím, že si zasloužíš náležitou odměnu,“ řekla Eva, přistoupila ke mně a políbila mne. Položil jsem hadru na utírání tabule a přitiskl se k ní. Jednu ruku jsem položil na její úžasný zadeček a druhou jsem ji zajel do vlasů. Naše jazyky se setkaly. Pomalu, ale jistě jsme se za stálého líbání a objímání přesouvali ke stolu.

Posadil jsem Evu na stůl, přisedla mi ruku a tak jsem ji jemně projel přes kundičku. Nadzvedla se a já pomalu přejel přes její záda, položil jsem ruce na její tváře a ona mi postupně ocumlala všechny prsty. Pomalu mi přejížděla prstem po zádech. Přesně po páteři a já cítil nádherné mrazení.

Oba jsme se navzájem hladili, líbali, jen tak letmo jsme se dotýkali těch nejkrásnějších a nejcitlivějších místeček na těle toho druhého. Mazlení bylo nekonečné. Pak Eva zabloudila rukou k mému poklopci a rozepla knoflík a zip a její ruka zajela pod můj oděv. Chtěl jsem jí to oplatit a tak jsem ji pomalu začal svlékat. Napřed jsem jí sundal její červený svetřík, pak i halenku. Seděla tam na lavici, jen v sukni a bílé podprsence, ruku v mých kalhotách a s šibalským úsměvem plným očekávání na tváři. Políbil jsem ji na čelo, pak na rty, krk, ramena, potom přesně tam, kde za jiných okolností bývá výstřih. Prohlédl jsem si její nádherná ňadra zatím ukrytá pod tenkou látkou. Políbil jsem napřed pravé, pak levé. Nasál jsem vůni jejího parfému. Její bradavky trčely jak dva kolíčky a napínaly látku podprsenky. Kochal jsem se pohledem na tu nádheru. Pomalu jsem jí stáhnul podprsenku pod kozičky, dotkl jsem se jazykem bradavky a pak jsem ji vsál do úst. Hrál jsem si jazykem s bradavkou v mých ústech, kroužil jsem kolem ní, přejížděl jsem přes ni špičkou jazyka, cumlal jsem ji a sál ji. Eva přivřela oči a z úst se jí vydral tichý vzdech. K jazyku jsem přidal i ruce.

Pak jsem ji mírně povyhrnul sukni a jednou rukou zajel do jejího klína. Kalhotky měla úplně mokré. Přes látku kalhotek jsem jí třel mušličku, projížděl jsem ji od zadečku až k ohanbí. Klekl jsem si, odhrnul kalhotky a vnikl prsty do kundičky. Třel jsem jí poštěváček, zajížděl napřed jedním, pak dvěma a pak i třemi prsty co nejhlouběji. Naklonil jsem se víc mezi její nohy a nasál vůni jejího vzrušeného pohlaví, pak jsem ochutnal její milostné šťávy. Líbal jsem jí klín, pysky, vnikal jazykem do jejího lůna, jemně kousal a tahal za poštěváček. Eva seděla s doširoka roztaženýma nohama a zavřenýma očima na lavici a hlasitě vzdychala.

Chvilku jsme si tak užívali a pak Evička slezla, posadila mě místo sebe a začala se věnovat mému mužství. Napřed ho jen masírovala, ale pak ho její rty obemknuly a zmizel v její rozkošné tlamičce. Byla úžasná. Brala ho do pusy skoro celý, zároveň mě masírovala a hladila na koulích. Přejížděla jazykem po žaludu, jemně ho stiskla rty a zoubky. Opět jsme změnili pozici. Evča si stoupla k lavici, rukama se o ni opřela a vyšpulila zadeček. Já jsem se hned vrhl na její kundičku a prdýlku. Zašmátral jsem pod sukní a stáhl kalhotky, pak jsem sukni přehodil na její záda. Mírně se rozkročila a špitla: „Tak dělej tygře.“ Zajel jsem napřed prsty a pak i jazykem do vlhké lasturky. Kmital jsem jazykem sem a tam, dráždil jí klitoris. „Už mě netrap, chci to, prosím,“ naoko zakňourala. Postavil jsem se, přiložil ptáka k dírce a pomalu vnikl dovnitř. Vzdechla. Jednou rukou jsem ji chytil za bok a druhou za prso a začal přirážet, nejdřív jen zvolna a pak rychleji.

Zrovna, když jsme se dostávali do toho správného tempa, cvakla klika a do učebny vstoupila nějaká dívka. Chvilku nám trvalo než jsme ji zpozorovali, ale pak jsme ztuhli a koukali na ni jak na zjevení. Ona byla zřejmě ještě více překvapená než my. „Já, já, já, promiňte, omlouvám se, já, já jsem tu včera odpoledne něco zapomněla a tak jsem se přišla podívat jestli to tu ještě není. Já, no, ehm… moc se omlouvám,“ pomalu ze sebe vykoktávala ona dívka. „Zavři! No zavři,“ přikázala Eva dívce a ona, zřejmě úplně zblblá nastalou situací, poslušně zabouchla dveře. Stála tam a koukala na nás. Já a Eva jsme byli skoro nazí, Eva měla roztažené nohy a já jsem byl v ní. Uběhlo aspoň třicet sekund než Eva řekla: „Půjdeš pryč, nebo tu budeš jen tak stát a koukat na nás? Nebo, vlastně se klidně můžeš přidat, teda pokud máš chuť.“ Tak v té chvíli jsem absolutně nestíhal. Eva ji pozvala, ať si to jde s námi rozdat. Pochyboval jsem, že by se ta dívka přidala, ještě by z toho mohla mít Eva problém. Dívka chvíli stála a pak se k mému úžasu začala svlékat. Sundala si svetr a tričko a jen v podprsence a kalhotech se vydala k nám. „Už aspoň tři měsíce jsem si nezašukala, tak proč bych si nemohla udělat radost, když mám možnost,“ dodala na vysvětlenou, když mě začala líbat. Pak dala pusu i Evě a špitla ať pokračujeme v tom, co jsme začali, když tu nebyla. Svou pozornost jsem na chvíli přesunul zpět k Evičce, ale pak když si ona dívka začala svlékat podprsenku, jsem svůj pohled stočil na ni. Prohlížel jsem si její pěkná pevná prsa s velkými bradavkami. Pravou ruku jsem ji na jedno položil a začal jí dráždit bradavku.

Usmívala se a na oplátku mě políbila. Pak se sklonila a začala Evě líbat a masírovat prsa. Eva jí to volnou rukou oplácela, zatímco já jsem přirážel stále rychleji. Volnou pravou rukou jsem zajel mezi nohy naší nové společné milenky a začal jsem jí přes látku kalhot hladit kundičku. Rozepla si knoflíček u kalhot a spustila je trochu níž. Pomohl jsem jí a hned jsem měl možnost obdivovat její malou, ale nádhernou prdelku. Její krásné, červené, krajkové kalhotky už byly promočené. Zajel jsem rukou pod ně a mé prsty obemklo příjemné teplé vlhko. Pohled na dvě dívky, které se navzájem dráždily mě šíleně vzrušoval a já se kvapně blížil vyvrcholení. Už jsem to nemohl vydržet a tak jsem do Evičky explodoval v nádherném orgasmu. Předklonil jsem se a políbil Evu.

Chvilku jsem ležel na zádech vetřelkyně a pak jsem postoupil kousek dozadu. Dívka se otočila ke mně a dokonale mi pusinkou očistila ptáka, pak se vrhla na Evin klín. Po minutce ji však Eva zarazila a navrhla, že by bylo lepší pokračovat u ní doma. Bydlí asi deset minut od školy a tak, než jí začne odpolední vyučování, by jsme si mohli ještě trochu užít. Oba dva jsem souhlasili. Všichni jsme se oblékli a vyrazili směrem k nedalekému paneláku.

Jazyková škola 2.

1 komentář u „Jazyková škola 2.

  • 10. 1. 2010 (19.06)
    Trvalý odkaz

    hej pekne urob aji 3 fakt dobry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..