Po nějakém čase přišel otec Dity a Zity na to co dělají po večerech s Markem a vůbec se mu to nelíbilo. Proto přinutil obě dívky, aby se co nejrychleji provdali. Obě dvě si chtěli vzít Marka za muže, ale ten o svatbě nechtěl ani slyšet.

A i kdyby chtěl, starý kovář by to nepovolil. Vybral svým dcerám jiné muže. Oba dva byli starší pánové, kteří bydleli nedaleko. I přes protesty obou dcer se museli provdat. A tak jednoho dne odjeli pryč.

Paní Nela to trochu vítala, protože teď měla Marka jen pro sebe, ale na druhou stranu jí to bylo líto, protože si s holkama často a krásně užívali. Rozloučila se s nimi a řekla jim. Když vás ty dva nebudou moci dosti uspokojit, tak můžete kdykoliv přijet. Děvčata nadšeně souhlasila a pak odjeli.

Druhý den po jejich odjezdu se na zámečku konal další ples. Marek, jak byla jeho povinnost doprovázel paní Nelu. Marek jako na prvním plese, byl středem pozornosti. Hlavně u jedné ženy. Byla to hraběnka Viktorie, která byla velmi dobrá přítelkyně paní Nely. Měla štíhlou vysokou postavu s menšími prsy a kulaťounkým zadečkem. Blond dlouhé vlasy a světle modré oči. Celý večer se kolem Marka točila a stále ho zvala na svoje panství. Viktorie byla vdova, jako jeho teta Magda. Ovdověla stejně, muž jí padl ve válce. Marek se celý večer zmítal mezi ní a paní Nelou, která si ho pořádně hlídala.

Po půlnoci požádala Viktorie Marka, aby jí ukázal zahradu, že se chce projít, protože toho dosti vypila. Jakmile vyšli dveřmi do zahrady, byla za nimi paní Nela se slovy. Kampak jdete? Jen se projít, odpověděla Viktorie, na které bylo vidět, že by se nejraději své kamarádky zbavila. Ale Marek řekl. Pojďte s námi. A paní Nela samozřejmě souhlasila. Chvíli se procházeli a jen tak si povídali. Viktorie se moc nebavila, protože měla jiné úmysly. Sedli si na lavičku a Marek samozřejmě mezi nimi. Viktorie si pomalu přisedávala až byl úplně sevřen mezi nimi sevřen. Nemohl se ani pohnout a nevěděl jak se má zachovat. Najednou Viktorie položila jednu ruku na Markovo stehno a myslela si, že to Nele dojde a nechá je samotné. Ale paní Nela udělala to samé a Viktorie nevěděla co to má znamenat. Ještě nikdy se nemilovala s mužem v přítomnosti jiné ženy, a tak jí přítomnost paní Nely dosti vadila. Marek vycítil nejistotu, kterou měla Viktorie a podíval se na ni. Pak jí pohladil po vlasech a políbil. Viktorie bylá celá ztuhlá, protože takhle si to nepředstavovala. Paní Nela se na ně dívala a sedla si vedle Viktorie. Ta seděla ani se nehýbala a čekala co bude dál. Paní Nela jí pohladila po tváři a políbila. Viktorie ucukla a celý její obličej zčervenal. Marek sjel rukou na ramena a pomalu sjížděl dolu na prsa. Jeho dotyky působili Viktorii krásný pocit, který jí pomalu zbavoval strachu z neznámého. A když paní Nela políbila Viktorii podruhé, ale tento ktát na ústa,sama od sebe pootevřela pusu a paní Nela vsunula jazyk do její pusinky. Trochu se zalekla hbitého jazýčku, který jí jezdil v celé puse. Říkala si co to proboha dělá, vždyť se líbá se ženou, ale pak si řekla. Vždyť to není nepříjemné, právě naopak. Celá se uvolnila a nechala se unášet vzrůstajícím vzrušením. Marek stále sjížděl rukou níže až na Viktorininu nohu. Pomalu začal vykasávat její dlouhou sykni, až se dostal pod ni. Viktorie sama malinko roztáhla nohy od sebe a Marek zajel do jejího klína. Viktorie zaklonila hlavu a zavřela oči. její dech se začal zrychlovat a prohlubovat.

Najednou paní Nela přerušila Markovo dráždění Viktorininýho chtíče. Navrhla, aby šli do Markova pokoje, že tam budou mít více pohodlí. Viktorie trochu zklamaně souhlasila, a tak se vydali zpět do zámečku. Když vstoupili do sálu, kde probíhal ples, byli dosti překvapení, protože v místnosti nikdo nebyl. Ples už skončil, a tak je nikdo neviděl, že jdou všichni tři do Markova pokoje.

Jakmile se zavřeli dveře vrhla se nedočkavě Viktorie na Marka. Ale paní Nela ji hned od Marka odtáhla a poručila ji, aby si sedla na postel. Ta tak učinila. Seděla a čekala co na ní ti dva chystají. Paní Nela řekla Markovi, aby ji svlékl. Marek si stoupl naproti paní Nele dlouze ji políbil. Přitom ji pomáhal z plesových šatů. To samé dělala paní Nela. Markovi to trvalo o něco déle, protože toho měla na sobě podstatněji více. Když byli před Viktorií nazí, nemohla z nich spustit oči, hlavě z Marka a z jeho mohutného pyje. Už se nemohla dočkat až ho bude mít v sobě. Paní Nela si klekla před Marka a vzala si jeho pyj do ruky. Několikrát přetáhla kůžičku přes žaluda a jakmile se Markův pyj postavil dala si ho do pusy a začala ho Markovi kouřit. Viktorie byla nucená se jen dívat, chtěla také ochutnat jeho pyj, ale paní Nela jí to nedovolila. Ve Viktorii sílilo stále více rozrušení a už cítila, že to déle nevydrží. Když viděla paní Nela, jak je Viktorie rozpálená a jak se hladí rukou v rozkroku, zvedla se a vzala Marka za ruku. Pak si Paní Nela a Marek sedli vedle Viktorie jako před chvílí na lavičce. Viktorie se musela stále dívat na Markův pyj, který byl pevný a tvrdý. Chtěla si na něj sáhnou, ale paní Nela jí to nedovolila.

Řekla, aby ještě počkala, že se dočká. Rukou otočila Viktoriin obličej ke svému a zase ji dlouze políbila. Tentokrát se už Viktorie odvázala a Neliny polibky opětovala. Marek opět vykasal její sukni a rovnou zamířil do již vlhkého klína. Paní Nela začala pomalými pohyby rozepínat Viktorininy šaty. Po chvíli je měla rozepnuty, a když ji paní Nela vzala za ruku a postavila ji, šaty ji sjeli na zem. Viktorie ladnými pohyby nohou dala šaty na stranu a stála před nimi úplně nahá. Pak si sedla zpět mezi ně a toužebně čekala co s ní budou Marek a paní Nela dělat. Paní Nela pokynula, aby si Viktorie posunula více na postel, ta tak učinila a paní Nela ji rukou položila na záda. Viktorie si lehla a malinko roztáhla nohy od sebe. Paní Nela si lehla vedle Viktorie a políbila ji na jednom prsu. Druhé pohladila rukou a jazýčkem dráždila její bradavku. Viktorie vzrušeně vydechla a zajela rukou do Nelininých vlasů. Marek si lehl pod Viktorii a začal ji líbat na nohou. Od kotníků až na konec stehen. Viktorie sama od sebe začala roztahovat nohy. Marek pak jemně políbil Viktorinin pahorek a ona se celá zachvěla. Kolena se jí rozklepali a z její mušličky se začali linout slastné proudy vzrušení. Marek olízl její mušličku po celé délce a špičkou jazyka roztahoval její závojíčky.

Dostal se až na vrchol, kde byl malý korálek, který jakmile se ho Marek dotkl začal tvrdnout a zvětšovat se. Marek ten tvrdý korálek nasál a stiskl ho mezi rty. Viktorie rozkoší vyjekla. Její dech se zrychloval a prohluboval. Cítila se velmi krásně a už jí vůbec nevadilo, že je tu s ní žena. Hladila svou přítelkyni ve vlasech a po tváři. Paní Nela stále dráždila její prsa a chvílemi se dívala, jak si Marek hraje s jejím poštěváčkem. Marek však nezůstával jen u poštěváčku. Pomalými pohyby dráždil Viktorininu mušličku na mokrých závojíčcích a kolem její dírky. Viktorie se rozkoší kroutila v bocích, a když cítila Markovu špičku jazyka u své dírky, tak svými pohyby chodila vstříc jeho jazyku, aby ho cítila co nejhlouběji. Viktorie už nevnímala dotyky paní Nely a oběma rukama si sama roztahovala svou štěrbinku, aby měl Marek lepší přístup. Proto si paní Nela lehla těsně vedle Viktorie a roztáhla nohy od sebe tak, že jednu z nich měla Viktorie přes své tělo. Rukou si zajela mezi své nohy, kde nahmatala malý poštěváček a začala si ho mezi prsty dráždit. Na rozdíl od Viktorie se paní Nela pozorně dívala na každý pohyb Markova jazyka a představovala si, že je to ona koho Marek přivádí k ohromnému orgasmu.

Viktorie cítila ohromnou vlnu rozkoše, která proudila celým jejím tělem, už si neroztahovala prsty svou mušličku, ale pevně mačkala svá prsa a hlasitě vzdychala. Marek přestal dráždit Viktorininu broskvičku a nechal ji chvíli odpočinout. Paní Nela toho ihned využila a pokynula Markovi, aby si stoupl. Ten tak učinil. Paní Nela klečela na posteli a uchopila Markův pyj do ruky a několikrát přetáhla kůžičku přes žaluda, pak ho políbila a vsunula do pusinky. Marek se pomalu pohupoval v bocích a paní Nela ani nemusela hýbat hlavou. Jen se držela Markovo zadečku a on stále více a více vnikal do Neliny pusinky. Viktorie se dívala na ty dva jak si užívají a cítila, jak opět roste vzrušení v jejím těle. Upřeně se dívala na pozadí paní Nely, které s ním kroutila.

Ještě před několika hodinami by si ani nepomyslela, že se někdy bude milovat se ženou, a teď když viděla mírně roztažené nohy své přítelkyně, pociťovala ohromnou chuť dotýkat se její broskvičky. Nejistě se přiblížila a pohladila paní Nelu po zadečku. A jakmile to ucítila více roztáhla nohy od sebe a před Viktorií se rozevřela její dírka. Viktorie pomalu sjížděla rukou po zadečku na vnitřní stranu jednoho ze stehen a zase se vracela, až se dotkla vlhkého místa mezi Nelininými nohami. Sklonila se k paní Nele a políbila ji na zadeček. Pak si lehla na záda pod paní Nelu a prsty rozevřela její závojíčky. Vystrčila jazyk ze své pusinky a pomalu olízla Nelinu mušličku. Po první dotyku jazyka se z Neliny dírky začala linout teplá šťáva. Viktorie ji nejistě ochutnala. Ta slastná tekutina ji ihned zachutnala, a tak už bez ostychu začala lízat. Lízala ji na každém místečku, kde to sama má nejraději. Přitom si jednou rukou projížděla ve svém rozkroku a zvyšovala své vzrušení. Marek viděl, že jsou obě zase velmi roztoužené a taky už se nemohl dočkat až vnikne do jedné z jejich dírek. Proto pomalu vysunul svůj pyj z Neliných úst a řekl ji, aby se otočila. Ale ona mu nato odpověděla, že první musí být Viktorie. A tak pokynula Viktorii, aby si klekla jako ona. Viktorie tak učinila a Marek přistoupil těsně za ni a vzal si svého pyje do ruky.

Zavedl ho na kraj vzrušené dírky a pomalu vnikl. Dírka byla ještě úzká a tak chvíli trvalo než-li se dírka přizpůsobila. Marek si Viktorii přidržoval za boky a pomalými přírazy se sunul hlouběji a hlouběji. Pomalu ale jistě mizel jeho pyj ve Viktorinině dírce. Viktorie hlasitě vzdychala a svými boky se pohybovala Markovi vstříc, aby ho měla co nejhlouběji. Ale Markův pyj byl tak velký, že ho Viktorie ani celého nepobrala. Když Marek cítil, že už je až na samém dně začal zrychlovat intenzitu přirážení. Paní Nela si klekla vedle Viktorie a hladila na zádech a zahrnovala její tělo polibky. Rukama pomalu se dostala až na zadeček. Chvílemi zajela jedním prstem mezi její půlky zadečku a dotkla se její tmavé dírky, což Viktorii ještě více vzrušovalo. Paní Nela roztahovala Viktorin zadeček a kroužila prstem kolem dírky. Marek se trochu zaklonil a ruce, které měl na jejích bocích přemístil o kousek k sobě a roztáhl Viktorininu dírku, aby si paní Nela mohla věnovat řitnímu otvoru. Paní Nela si pohodlněji klekla a začala pomalu vnikat prostředníčkem do úzké dírky. Jakmile Viktorie ucítila prst paní Nely prohnula v zádech a slastně vydechla. Po chvíli již byl jeden prst pro Viktorii málo a tak paní Nela přidala ještě jeden. Dírka v zadečku povolila a paní Nela mohla vnikat dvěma prsty co jen jí stačili. Marek stále prudce přirážel, ale když viděl roztaženou dírku ve Viktorinině zadečku, vysunul svého pyje z mušličky a nahradil jím prsty paní Nely. Zasunul svého pyje najednou a celou délkou. Viktorie vyjekla bolestí, protože její dírka byla ještě velmi úzká. Paní Nela utlumila hlasité vzdychání dlouhým polibkem. Marek vnikl do Viktorie co jen mohl a pak začal pomalu svého pyje vysunovat, když scházel jen malý kousek, aby z Viktorie vyjel, opět ho zasunul co nejvíce. Takhle pokračoval a po každém vniknutí zrychlil své zasunutí. Viktorinina dírka se za chvíli krásně uvolnila a Marek mohl vnikat jak jen chtěl. Paní Nela stále líbala Viktorii a jednou rukou jí masírovala prso. Mezi prsty mnula její bradavku.

Viktorie přestávala cítit bolest a v těle jí stále více a více rostla rozkoš. Marek se trochu předklonil a pravou rukou zajel na Viktorininu mušličku. Jedním prstem vnikl do její mušličky, aby ho navlhčil, pak se přemístil na její poštěváček, který rychlými pohyby laskal. Viktorie se cítila jako v nebi i v pekle. Obrovské vlny rozkoše, které se linuly celým jejím tělem jí úplně připravovali o rozum, chtěla jen mít Markův pyj co nejhlouběji v sobě. Celé její tělo se třáslo a Viktorii pomalu přicházel další orgasmus. Paní Nela to viděla a tak si lehla pod Viktorii a dala na stranu Markův prst a začala jazykem dráždit naběhlý poštěváček. To už Viktorie nevydržela a zabořila svůj obličej do deky. Jejím tělem probíhal tak velký orgasmus, který už dlouho nezažila.

Nohy se jí tak třásli, že se na nich nemohla udržet a musela si lehnout na bok. Marek vysunul svého pyje z jejího zadečku a jen se usmíval na paní Nelu, která když viděla, že je Marek konečně volný lehla si na záda a zadeček měla na kraji postele. Široce roztáhla nohy od sebe a ukázala na Marka prstíkem, aby si ji vzal, že už se nemůže dočkat. Marek si stoupl před paní Nelu a dal si její nohy na ramena. Paní Nela byla tak vzrušená a mokrá, že nebyl žádný problém do ní vniknout. Marek držel paní Nelu za stehna a pomalu vnikal do její mušličky. Paní Nela si mačkala svá prsa a slastně vzdychala. Marek byl velmi vzrušený a už se těšil na svůj výstřik, který se blížil. Ale paní Nela byla jiného názoru. A když viděla v Markově obličeji, že už to na něj přichází, posunula se a Markův pyj z ní vyjel.

Chtěla přerušit jeho vnikání do její mušličky, aby si ještě chvilku užila. Lehla si na bok a vyšpulila na Marka zadeček. Marek tou malou přestávkou se trochu uklidnil a to paní Nela chtěla. Marek si stoupl za ni a opět do ní vnikl. Paní Nela měla jen malinko roztažené nohy, a tak její dírka svírala Markův pyj za všech stran. Marka tato poloha velmi vzrušovala a jeho vrchol se nezadržitelně blížil. I paní Nela, která cítila Markův pyj těsně ve své mušličce se tato poloha velmi líbila. A tak prožívala orgasmus součastně s Markem. Marek vyplnil její dírku až po samý okraj. Když vyjel z mušličku paní Nely začala z ní proudem vytékat bílá tekutina. Viktorie, která se už pěknou chvíli dívala na ty dva, pohotově přiskočila ke své kamarádce a začala slízávat ten nektar, který se mísil se šťávami paní Nely. Viktorie přejížděla na broskvičce paní Nely tak šikovně, že její přítelkyně vzápětí po prvním vyvrcholení prožila ještě jeden neméně silné. Paní Nela ležela na posteli úplně vyřízená a jen se zavřenýma očima hluboce oddychovala.

Viktorie nezapomněla ani na Marka, který stál vedle nich z pochablým pyjem. Viktorie si sedla na kraj postele a rukama si Marka přitáhla k sobě. Vzala si povadlého pyje do pusy a celého ho očistila. Markovi se takováto očista velmi líbila a jeho pyj se zase pomalu začal stavět. Když Viktorie ucítil jak se jí v puse zvětšuje, jen zvedla oči nahoru a usmála se. Markův pyj byl během chvilky zase tvrdý jako kámen. Viktorie mu ho začala kouřit a jednou rukou mu laskala varlata. Chvíli ho měla v puse a zase chvíli jen tak přetahovala kůžičku rukou přes žaluda. Markovi se ta hra velmi líbila a kolena mu začala samou slastí měknout. Po chvíli se paní Nela vzpamatovala a když zpozorovala co se vedle ní děje okamžitě s přidala. Toužila také lízat a polykat Markovo semeno. Viktorie jí udělala místo a poctivě se s paní Nelou střídala. Netrvalo dlouho a Marek cítil jak se mu valí semeno ven. V puse ho měla právě Viktorie, a tak první výstřik skončil v její pusince a na tvářích. Ale jako správná přítelkyně okamžitě dala hlavu na stranu a paní Nela si přitáhla Markův pyj ke své pusince. Druhou dávku už měla paní Nela na svém obličeji. Další proudy semene zůstali v její pusince a vše s chutí spolykala. Když paní Nela vysála z Marka poslední kapku, lehl si unavený Marek na postel a odpočíval. Viktorie ještě olízla kapičku, kterou měla na tváři paní Nela a všichni tři ulehli a usnuli.

Druhý den děkovala Viktorie paní Nele za nezapomenutelnou noc a dodala, že si tu musí co nejdříve zopakovat. Paní Nela se jen smála apřikyvovala. Marek jako osobní doprovod paní Nely takto žil na panství několik let. Paní Nela ho líbala na každém kroku, a když si chtěl s nějakou jinou ženou něco začít musela u toho být jeho paní. Ale né vždy ho paní Nela uhlídala. Ale o tom až zase někdy jindy…

5/5 - (4 votes)
Za dávných časů 09.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..